29. Finał WOŚP. Znamy kolejne rockowe gwiazdy, które zagrają w Warszawie

24.11.2020 09:13
WOŚP Fot. Mateusz Jagielski/East News

29. Finał WOŚP zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy kolejnych artystów, którzy w tym roku uświetnią akcję swoim występem w Warszawie. Kto to taki?

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 stycznia 2021 roku. Jedna z największych akcji charytatywnych w Europie zawita na polskie ulice. Do składu wyjątkowego koncertu w Warszawie dołączyli kolejni artyści.

29 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 10 stycznia!

W związku z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa organizatorzy zbiórki zdecydowali się na przeniesienie koncertów, które towarzyszą warszawskiemu Finałowi WOŚP, do studia. Dzięki internetowej i telewizyjnej transmisji warszawskiego Finału, radosne granie z głową dotrzeć będzie mogło do najdalszego zakątka globu. Patent został sprawdzony już latem, kiedy to w podobnej formule odbyła się Najpiękniejsza Domówka Świata.

Zobacz także

29. WOŚP. Kto zagra podczas warszawskiego finału?

Jerzy Owsiak ogłosił kolejne gwiazdy, które pojawią się w przyszłym roku na warszawskim Finale. Wśród nich zobaczymy legendę polskiego rocka i bluesa - zespół Dżem. Oprócz tego w studiu wystąpi zaangażowany społecznie Dr Misio oraz Vavamuffin z optymistycznym brzmieniem reggae.

W ciągu 28. Finałów WOŚP Fundacja zebrała ponad 1 313 000 000 złotych i kupiła ponad 65 200 urządzeń.

Na Finał WOŚP, oprócz jednodniowej zbiórki publicznej oraz zbiórek internetowych, składają się najróżniejsze wydarzenia, koncerty oraz inicjatywy podejmowane poprzez lokalne Sztaby. Zarejestrowano już ponad 1 300 lokalnych Sztabów, z czego 78 Sztabów będzie działało za granicą. W gronie wolontariuszy aktualnie znajduje się 21 567 osób, a rejestracja wciąż trwa.

Transmisję z finałowego studia będzie można oglądać za pośrednictwem internetu oraz na antenie stacji TVN.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.