08.05.2017 09:07

3 x Waglewski na Cieszanów Rock Festiwal 2017

Voo Voo, Waglewski Fisz Emade i Fisz Emade Tworzywo - to właśnie te formacje zobaczymy podczas letniej imprezy, która zbliża się wielkimi krokami.

3 x Waglewski na Cieszanów Rock Festiwal 2017
foto: materiały prasowe

Impreza odbędzie się 17-20 sierpnia 2017 i wśród pierwszych ogłoszonych gwiazd okazali się tacy artyści, jak Organek, Strachy na Lachy, Grabaż, Pidżama Porno, Jelonek, Kabanos czy Corruption. Czas jednak na kolejne szczegóły dotyczące festiwalu.

Formuła „3x...” czyli przegląd indywidualności polskiego rocka, to już stały element Cieszanów Rock Festiwalu. Rezydentem nadchodzącej edycji będzie nazwisko Waglewski rozumiane szeroko – zarówno pod względem muzycznym jak i pokoleniowym. 

Wojciech Waglewski tak wypowiedział się na ten temat:

"

Zapraszam państwa na spotkanie z Waglewskimi w różnych wersjach. Pierwsza wersja to muzyka dojrzała, wyrafinowana, niezwykłej urody czyli zespół Voo Voo, druga to połączenie muzyki wyrafinowanej z młodzieńczą ekspresją czyli Waglewski Fisz Emade oraz zespół Fisz Emade Tworzywo. Nie za bardzo wiem, co grają ci ostatni, ale są pokrewni do pewnego stopnia ze mną, więc z całą pewnością będzie to niesamowite przeżycie. "

Voo Voo zagra drugiego dnia festiwalu, czyli 19 sierpnia 2017. Dzień wcześniej wystąpi zespół Waglewski Fisz Emade, międzypokoleniowy projekt Waglewskich łączący muzyczne fascynacje lidera Voo Voo z twórczością jego synów Bartosza „Fisza” Waglewskiego i Piotra „Emade” Waglewskiego. Całość formuły dopełni koncert Fisz Emade Tworzywo, zespołu braci Waglewskich.

Do tegorocznego składu dołączają również Koniec Świata, Happysad, Ga-Ga/Zielone Żabki, Podwórkowi Chuligani, Bednarek, Kobranocka i The Bartenders.

Karnet na imprezę możecie zakupić tutaj i kosztuje on 130 złotych. Natomiast za pole namiotowe zapłacicie 40 złotych.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty