30. urodziny rockowej formacji na Pol'and'Rock Festival 2021. Kolejna zagraniczna grupa zasila skład imprezy!

19.01.2021 11:21
Pol'and'Rock Festival Fot. ADAM BOROWY/REPORTER

Przygotowania do festiwalu Pol'and'Rock 2021 idą pełną parą. Organizatorzy podzielili się kolejnym zagranicznym składem, który zadeklarował występ w Kostrzynie.

To już niemal rok odkąd z naszych kalendarzy zniknęły koncerty. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany fanom muzyki na żywo, artystom, organizatorom eventów czy ekipom technicznym. Z niecierpliwością czekamy na powrót imprez muzycznych, do których część organizatorów przygotowuje się pełną parą.

Wśród nich znajdują się twórcy Pol'and'Rock Festival, którzy dopinają szczegóły 27. edycji imprezy organizowanej od lat w Kostrzynie. Do składu Najpiękniejszego Festiwalu Świata, dołączył właśnie kolejny wykonawca. To folkowa grupa Fiddler's Green.

Fiddler's Green na 27. Pol'and'Rock Festival

Jak informują organizatorzy Pol'and'Rock Festival:

W zeszłym roku mieliśmy wspólnie z niemiecką formacją Fiddler's Green świętować trzydzieste urodziny kapeli podczas wspólnej zabawy na festiwalowym polu. Cieszymy się, że możemy potwierdzić występ zespołu na nadchodzącym festiwalu - jeszcze będziemy mieć okazję do tego, by zaśpiewać im tradycyjne "Sto lat".

Niemieccy muzycy tworzący kapelę Fiddler's Green czerpią inspirację z tradycyjnego, folkowego grania wywodzącego się z Zielonej Wyspy. Artyści serwują irlandzką muzykę folkową w nowym, ciekawym wydaniu.

Polecamy

Członkowie zespołu określają swoje brzmienie jako Irish Speedfolk. Fiddler’s Green nagrywają zarówno tradycyjne utwory irlandzkie jak i szkockie, ale tworzą też oryginalne kawałki zainspirowane muzyką celtycką. Fiddler’s Green prezentuje muzykę pełną energii, graną w zawrotnym tempie i entuzjastycznie przyjmowaną przez publiczność. W twórczości kapeli można, oprócz miłości do brzmień folkowych, odnaleźć elementy żywiołowego rocka, rytmiczny, pełen mocy punk oraz inspiracje pochodzące z world music.

Twórcy jednego z największych festiwali w Polsce deklarują, że dołożą wszelkich starań, aby wydarzenie przebiegło bezpiecznie, a atmosfera przyjaźni, miłości i tolerancji nie opuszczała Kostrzyna nad Odrą.

Pol'and'Rock Festival 2021: Kto zagra? Kiedy się odbędzie?

27. edycja Pol'and'Rock Festival, jesli pozwoli na to sytuacja epidemiologiczna w Polsce, odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2021 roku. 

Póki co line up 27. festiwalu Pol'and'Rock zasilili następujący wykonawcy:

  • Fiddler’s Green
  • Limp Bizkit
  • Tagada Jones
  • Dropkick Murphys
Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.