05.11.2018 17:04

A-ha wystąpi w Polsce w 2019 roku

Zespół zapowiedział trasę, w ramach której odwiedzi również Polskę. Gdzie kupicie bilet na koncert A-ha?

A-ha zagra koncert w Polsce 2019
foto: materiały prasowe

Magiczne lata 80. powrócą za sprawą zespołu A-ha. Dawno niewidziane w Polsce trio wystąpi 18 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie.

Trio nie boi się powracać do swojego debiutu i w warszawskim Torwarze wystąpią pod szyldem „A-ha play hunting high and low live”. Podczas koncertu zespół sięgnie również po największe hity z przekroju całej kariery.

A-ha zagra koncert z Polsce w 2019

A-ha jest symbolem lat 80. W swojej twórczości zespół miesza elementy synth popu, rocka oraz popu. Debiutancki album „Hunting High And Low” otwiera największy przebój grupy - „Take On Me”. Popularność singla miała również spory wpływ na odbiór całego wydawnictwa oraz liczbę sprzedanych egzemplarzy.

Na fali popularności grupa wydała drugi album „Scoundrel Days”, który był rewoltą stylistyczną i pokazem rockowego pazura. W 1988 roku muzycy posiadali już tak dużą renomę, że poproszono ich o skomponowanie piosenki tytułowej do kolejnego filmu o przygodach Jamesa Bonda: „W Obliczu śmierci”.

Dziś, norweski zespół ma już na koncie dwanaście albumów studyjnych, miliony sprzedanych płyt, tysiące koncertów i niezapomniane przeboje. Doskonale znają ich również polscy fani. Ostatni raz w naszym kraju byli w 2009 roku, gdzie również w listopadzie zagrali dla dziesięciotysięcznej publiczności na otwarciu Atlas Areny.

Aha w Polsce w 2019 - bilety

Przedsprzedaż wejściówek będzie dostępna od 7 listopada 2018 roku, od godziny 09:00 poprzez stronę ticketmaster.pl. Otwarta sprzedaż dla wszystkich zainteresowanych rozpocznie się 9 listopada 2018 roku, w piątek, o godzinie 09:00 poprzez stronę: www.prestigemjm.com.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty A-ha