ARS LATRANS Orchestra "Sztuka miłości". Premiera w Krakowie [ZDJĘCIA]
09.10.2021 18:24
ARS LATRANS Orchestra "Sztuka miłości". Premiera w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 25 Zobacz zdjęcia
ARS LATRANS Orchestra "Sztuka miłości". Premiera w Krakowie [ZDJĘCIA]ARS LATRANS Orchestra "Sztuka miłości". Premiera w Krakowie [ZDJĘCIA]
09.10.2021 18:24

ARS LATRANS Orchestra to autorski projekt muzyczny tworzony specjalnie na organizowany przez Stowarzyszenie ARS LATRANS, interdyscyplinarny festiwal sztuki.

Co roku kolektyw zaprasza do współpracy kilkunastu znanych muzyków, którzy wspólnie komponują utwory inspirowane tematem festiwalu. W 2020 tematem przewodnim była miłość. Muzycy podjęli próbę zdefiniowana miłości i przyjżeli się uczuciom z perspektywy własnych doświadczeń. Tak powstała płyta "Sztuka miłości" i spektakl o tym samym tytule.

ARS LATRANS Orchestra "Sztuka miłości" w Krakowie

Artyści pracowali nad jego premierą ponad rok. Ten długi czas sprawił, że sztuka jest bardzo dobrze przemyślana. Byliśmy na premierze tego niezwykłego spektaklu muzycznego w Klubie Muzycznym Hol w Krakowie. W składzie ARS LATRANS Orchestra znajdują się: Odet, Gypsy and the Acid Queen, Piotr Wykurz, Bass Astral, Runforrest, Dybiński i Jakub Wojtas. Role epizodyczne, ale równie ważne, bez których ten spektakl by się nie odbył, przypadły Walusiowi Kraksa Kryzys, Janowi Serce, Smoking Barrelz, Maciejowi Kwarcińskiemu, Clock Machine, Dominice Płonce, ULTRA, Patrick the Pan i Alexowi Clov.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia:

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.