Accept i Twilight Force w Krakowie [GALERIA]
Justyna Kierzkowska
05.03.2017 11:29
Accept i Twilight Force w Krakowie [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Niemiecki Accept oraz szwedzki Twilight Force zaprezentowali się przed publicznością zgromadzoną w Tauron Arenie w Krakowie 3 marca 2017 roku. Zobaczcie, jak wyglądało całe wydarzenie.

Grupa Accept wystąpiła jako gość specjalny przed koncertem szwedzkiej grupy Sabaton. Weterani metalu na czele z Wolfem Hoffmannem, uznawanym za jednego z najbardziej wpływowych muzyków metalowych w Europie, dali koncert pełen mocnych dźwięków. Towarzyszyły im niezwykle intensywne światła i sztuczny dym, który co jakiś czas unosił się nad sceną. 

Zespół, początkowo funkcjonujący pod nazwą Band X, datuje swój początek na 1968 rok. Formacja przyjęła nazwę Accept w 1976 roku i z kilkoma przerwami koncertuje do dziś, wciąż gromadząc na koncertach tłumy fanów i nieustannie zdobywając nowych.

Jak to wszystko wyglądało? Sprawdźcie na zdjęciach!

Twilight Force, częściowo mający bazę w Falun, czyli miejscu narodzin uwielbianego w Polsce Sabatonu, został założony w 2011 roku i w Tauron Arenie supportował właśnie ten zespół. W w swej muzyce łączy opowieści z kręgu fantasy z power metalem i metalem symfonicznym. Podczas koncertów stara się przenosić fanów w świat smoków, czarów, zaklęć, czarowników, tajemniczych historii i epickich bitew. 

Szwedzka kapela przyjechała do Polski w ramach promocji swojego drugiego studyjnego albumu, „Heroes Of Mighty Magic”, wydanego w sierpniu 2016 roku, który promowany był przez numer „Powerwind”.  

Podobał się Wam koncert grup Accept, Sabaton i Twilight Force?

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.