19.04.2017 20:43

Accept zagra trzyczęściowy koncert na Wacken Open Air 2017

Kapela zapowiedziała spektakularne show podczas festiwalu, które zaciekawi niejednego fana mocnego grania.

Accept zagra trzyczęściowy koncert na Wacken Open Air 2017
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Niemiecki metalowy festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017 i wśród gwiazd znaleźli się tacy twórcy, jak m.in. Marilyn Manson, Alice Cooper, Megadeth, Status Quo czy Accept.

Niemieccy pionierzy heavy metalu zagrają największy koncert w swoim życiu. Podczas wydarzenia Night To Remember 3 sierpnia 2017 Accept da trzyczęściowy występ.

Najpierw zespół zaprezentuje fragmenty najnowszego albumu „The Rise Of Chaos” i to właśnie uczestnicy Wacken po raz pierwszy usłyszą utwory z tego krążka, bowiem płyta ukaże się na sklepowych półkach dzień później. Będzie to następca „Blind Rage” z 2014 roku. Oczywiście podczas pierwszej części koncertu nie zabraknie również klasycznych kompozycji Accept.

Następnie gitarzysta Wolf Hoffmann odegra materiał z ostatniej solowej płyty „Headbangers Symphony” wraz z Czech National Symphony Orchestra. Muzyk po raz pierwszy zaprezentuje ten materiał na żywo, festiwalowicze usłyszą zatem klasyczne kompozycje w metalowych aranżacjach.

Trzecia część koncertu to połączenie dwóch wcześniejszych - Accept wystąpi razem z orkiestrą na jednej scenie i ich koncert zostanie wzbogacone o multimedialne show.

Bilety na to wydarzenia możecie nabyć na tej stronie.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Accept Galeria Wacken Open Air