19.12.2017 11:28

Acid Drinkers i Quo Vadis w Krakowie [GALERIA]

Obejrzyjcie zdjęcia z szalonego koncertu, który odbył się w klubie Kwadrat.

Acid Drinkers i Quo Vadis w Krakowie [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

In Thrash We Trust - tak nazywa się trasa koncertowa, w ramach której Acid Drinkers odwiedziła krakowski klub Kwadrat 17 grudnia 2017. Kapela powstała w Poznaniu w 1989 roku i tak już muzykuje od ponad 28 lat. Panowie objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

Obejrzyjcie zdjęcia z krakowskiego koncertu tego szalonego zespołu:

Podczas krakowskiego koncertu Acid Drinkers Maciej Nowak, Redaktor Naczelny Magazynu Perkusista, wręczył Ślimakowi dwie Polskie Nagrody Perkusyjne 2017. Na muzyka oddano 10 tysięcy głosów. Ślimak został laureatem w kategoriach: - Najlepszy Polski Perkusista oraz Najlepsze Nagranie Perkusyjne „Peep Show” Acid Drinkers.

Przed kapelą zaprezentował się Quo Vadis. Zespół obchodzący w przyszłym roku 30-lecie działalności jest jednym z czołowych przedstawicieli polskiej niezależnej sceny metalowej, uznanym i docenianym w kraju i za granicą. Formacja powstała w Szczecinie w 1988 roku, który wielokrotnie występował na festiwalu w Jarocinie, na Przystanku Woodstock czy Metalmanii. Kapela obecnie promuje swój najnowszy krążek zatytułowany „Born To Die”, ale na krakowskim koncercie fani usłyszeli również największe przeboje kapeli.

Zobaczcie fotografie z występu kapeli:

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Acid Drinkers Romana Makówka Galeria