Aerosmith przekłada trasę. Koncert w Polsce nie odbędzie się zgodnie z planem

22.02.2021 12:12
Aerosmith Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Grupa Aerosmith podobnie jak wielu jej kolegów z branży musiała przełożyć planowane koncerty. Muzycy nie zagrają w tym roku także w Polsce.

Koronawirus już od roku krzyżuje nasze koncertowe plany. Imprezy masowe przestały się odbywać na znanych nam sprzed pandemii warunkach. Muzycy z całego świata mieli nadzieję, że w 2021 roku sytuacja unormuje się na tyle, że będą mogli ruszyć w trasę, niestety. Kolejny rok zamiast koncertów, przynosi nam nowe rozczarowania.

Aerosmith w Polsce. Kiedy odbędzie się koncert?

W Krakowie nie odbędzie się w tym roku koncert Aerosmith planowany na 5 lipca 2021 roku. Jak donoszą organizatorzy:

Cały czas bacznie monitorujemy obecną, stale zmieniającą się, bezprecedensową sytuację. Biorąc pod uwagę, najistotniejsze dla nas, zdrowie, bezpieczeństwo i zadowolenie fanów, stało się jasne, że koncert Aerosmith zaplanowany na 5 lipca 2021 w TAURON Arenie Kraków nie będzie mógł się odbyć.

Jednak nie oznacza to, że do występu nie dojdzie w ogóle. Występ Aerosmith został przełożony na nowy termin. Zespół zagra w Tauron Arenie Kraków 13 lipca 2022 roku.

Polecamy

Obok grupy Stevena Tylera na scenie zobaczymy też Rival Sons, rockową formację z Long Beach. Bilety na koncert nadal są dostępne na stronie Live Nation.

Trasa zaplanowana na 2020 rok miała uczcić 50 lat zespołu na scenie. Muzycy mieli w planach serię wyjątkowych europejskich koncertów od Włoch po Niemcy. Najwyraźniej na te atrakcje świat będzie musiał jeszcze chwilę poczekać.

Polecamy
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.