03.03.2017 15:11

Against the Current w Warszawie [GALERIA]

Amerykańskie trio po raz pierwszy odwiedziło Polskę w ramach trasy koncertowej In Our Bones i zagrało koncert w warszawskim klubie Proxima. Zobaczcie, jak było!

Against the Current w Warszawie [GALERIA]
foto: Aleksandra Degórska/Antyradio.pl

Grupa Against the Current, która karierę muzyczną rozpoczynała na YouTubie poprzez nagrywanie coverów znanych utworów, pojawiła się na scenie w klubie Proxima wśród żółto-różowo-pomarańczowych świateł i rozpoczęła koncert energetycznym kawałkiem „Blood Like Gasoline”. Przy utworze „In Our Bones” publiczność nieco się uspokoiła i zaczęła kołysać w rytm muzyki, zaś podczas „Wasteland”, jednego z czterech singli, które promowały wydaną w maju 2016 roku debiutancką płytę „In Our Bones” wspólnie śpiewali refren. 

Nie zabrakło też numerów z poprzedniego wydawnictwa zespołu - fani mieli okazję posłuchać, jak na żywo brzmią utwory „Talk”, „Dreaming Alone”, „Paralyzed”, „Brighter” oraz singla „Gravity”, z EP-ki o tym samym tytule, wydanej w 2015 roku.

Sprawdźcie, jak było!

Nie można nie wspomnieć o fanach, którzy przyszykowali akcje specjalne i przybyli na koncert uzbrojeni w dodatkowe materiały. W czasie utworu „Running With The Wild Things” machali wydrukowanymi kartkami z napisem „Poland Is Running With The Wild Things”, zaś przy jednym z kolejnych numerów włączyli latarki w telefonach. Wokalistka, Chrissy Costanza, już na samym początku wspomniała, że polscy wielbiciele Against the Current od dawna bombardowali zespół na Twitterze i Instagramie prośbami o występ właśnie w naszym kraju.

Setlista:

 1. Blood Like Gasoline
 2. Running With The Wild Things
 3. Talk
 4. Young & Relentless
 5. Chasing Ghosts
 6. Roses
 7. Runaway
 8. One More Weekend
 9. In Our Bones
 10. Brighter
 11. Paralyzed
 12. Wasteland
 13. Dreaming Alone
 14. Gravity

Byliście na koncercie Against the Current w Warszawie?

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Galeria