Makabryczne show Agonoize na Castle Party: Czy krew i sperma były prawdziwe? [RELACJA + GALERIA]

Natalia Hluzow
14.07.2018 14:03
Makabryczne show Agonoize na Castle Party: Czy krew i sperma były prawdziwe? [RELACJA + GALERIA] Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Perwersyjne, erotyczno-krwawe show zaprezentowane przez grupę Agonoize podczas Castle Party 2018 przerosło wyobrażenia nawet najbardziej odpornych uczestników imprezy. Uwaga! Galeria tylko dla czytelników o mocnych nerwach.

Niemiecki zespół Agonoize wystąpił w piątek 13 lipca 2018 na Castle Party w Bolkowie. Był to pierwszy występ tej aggrotechowej kapeli w Polsce. Z okazji 25-lecia festiwalu grupa przygotowała specjalne show przepełnione makabrycznymi obrazami pełnymi spermy i krwi, które dosłownie wylewały się ze sceny na widownię. Czy publiczność była gotowa na to, co rozegrało się podczas koncertu Agonoize na Castle Party 2018? 

DSC03390 Fot. foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Agonoize na Castle Party 2018

Grupa Agonoize słynie z perwersyjnych występów, które są atrakcją największych dark festiwali w Europie. Krwawe show, w które wciągają publiczność, ilustruje makabryczną tematykę ich twórczości. Oficjalna strona Agonoize wita odwiedzających hasłem „There will be blood on the floor”, zaś do przebojów Chrisa L (wokal i teksty), Olivera Sengera (kompozycje) i Mike'a Johnsona (kompozycje, produkcja i mastering) należą utwory takie jak „Death, Murder, Kill”, „Sexual Violation”, „Die For Blood”, „Slave For Lust” czy „Psychopath”. To, co przygotowali na 25-lecie Castle Party, w 100% spełniło zapowiedź dotyczącą krwi (i nie tylko) na podłodze...

Krew i sperma podczas konceru Agonoize na Castle Party 2018 - czy były prawdziwe?

Program występu Agonoize aż do momentu ich wejścia na scenę był owiany ścisłą tajemnicą. Już po kilkunastu minutach poznaliśmy przyczynę utrzymywania szczegółów widowiska w sekrecie. Przyodziani w przerażające maski i wymazani krwią muzycy robili ogromne wrażenie. Największe atrakcje zapewniał jednak Chis L, tekściarz i wokalista grupy, który rozpoczął swój występ od przykładania szlifierki kątowej do nogi. Następnie wyjął nóż, którym podcinał sobie żyły, by w kulminacyjnym momencie poderżnąć gardło kobiecie. Krew tak obficie buchała ze sceny, że jej strumienie zaczęły dosięgać publiczność. Wkrótce nie tylko członkowie Agonoize, lecz wszyscy uczestnicy koncertu, brodzili w lepkiej, czerwonej cieczy. Wokalista nie skończył na tym swego przerażającego widowiska. Odziany w długi płaszcz, wyjął spod niego penisa i skierował go w stronę widowni. Sperma wpadała widzom do oczu i sklejała im włosy, kiedy Chris L. tryskał nią ze sceny. W finale widowiska rodem z najstraszniejszych horrorów swój długi nóż przyłożył do własnego gardła, pozorując samobójstwo i dostarczając publice ostatniej porcji krwi. 

Perwersyjny popis Agonoize możecie prześledzić w poniższej galerii:

Zespół Agonoize został założony w Niemczech w 2002 roku. Opisywani jako aggrotechowy band, w swojej muzyce łączą elementy EBMu, dark electro, harsh electro i industrialu. Mike Johnson, Olver Senger i Chris L swoją pierwszą epkę, „Paranoid Destruction”, wydali w roku 2003, zaś ich pierwsza płyta „Assimilation: Chpter One” ukazała się w roku 2004. Podczas koncertu na Castle Party 2018 grupa promowała swój najnowszy, nadchodzący album. 

Castle Party 2018 - największy niezależny dark festiwal w Europie Środkowej

Castle Party 2018 wystartowało w środę, 11 lipca 2018 roku na terenie bolkowskiego zamku. Dotychczas na scenie jubileuszowej edycji festiwalu wystąpili m.in. Psychoformalina, Aviaries, Past i Leśne Licho, które zagrało na otwarciu dużej sceny. W programie Castle Party 2018 znaleźli się także: Samael, Project Pitchfork, Faun, The Eden House, Theatre of Hate, Tyske Ludder, Made In Poland, Grausame Tochter, The House of Usher, Escape with Romeo, Traitrs, Gothminister oraz Department.

Festiwal w Bolkowie co roku przyciąga tłumy miłośników mrocznego electro, industrialu, neo-folku, gotyckiego rocka i metalu, którzy podczas tegorocznej edycji znów popisali się gotyckimi stylizacjami. To największa tego typu impreza w Europie Środkowo-Wschodniej. Do XII-wiecznego zamku w Bolkowie zjeżdżają się Czesi, Niemcy, Rosjanie, Brytyjczycy, a nawet goście z Australii. Finał festiwalu odbędzie się 15 lipca 2018.

Natalia Hluzow Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.