Airbourne wystąpił na Wacken Open Air 2019. Kiedy grupa zagra koncert w Polsce?

02.08.2019 13:38
Airbourne wystąpił na Wacken Open Air 2019. Kiedy grupa zagra koncert w Polsce? Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Airbourne zagrał niesamowity koncert podczas jubileuszowej edycji Wacken Open Air 2019. Grupa wkrótce odwiedzi również Polskę. Czy będzie równie ciekawie?

Festiwal Wacken Open Air, który zdobył nagrodę "Best Major Festival" w renomowanym zestawieniu European Festival Awards odbywa się w tym roku po raz trzydziesty.  

Z okazji jubileuszu poza plejadą znakomitych artystów, przewidziano moc dodatkowych atrakcji, konferencji prasowych i pokazów.  Wśród gwiazd tegorocznej edycji znalazła się również grupa Airbourne.

Airbourne zagrał na Wacken Open Air 2019

Airbourne powstał w 2003 roku z inicjatywy braci O’Keeffe – Joela i Ryana, do których dołączyli Justin Street i Davida Roads. Od samego początku istnienia zespołu muzycy nie ukrywali inspiracji swoimi australijskimi przodkami - AC/DC.  

Przeczytaj także

Muzyka Airbourne to połączenie oldschollowego wokalu i genialnych gitarowych solówek. Sami muzycy mówią, że ich piosenki to czysty rock ‘n’ roll, bez zbędnych efektów gitarowych, czy sztuczek studyjnych.  Nie znajdziemy w niej żadnych ballad. Ich koncerty są najlepszym przykładem, że rock’n’roll ma się dobrze.

Zobacz, jak grupa zaprezentowała się przed wackeńską publicznością:

Airbourne przyjedzie do Polski: Daty, miejsca, bilety

Australijska grupa Airbourne przyjedzie do Polski aż na trzy koncerty. Zespół wystąpi 24 września 2019 roku w gdyńskim klubie Ucho, 25 września w warszawskiej Proximie i dzień później w krakowskim Kwadracie.

Bilety w cenie 89 zł w przedsprzedaży dostępne są na stronie organizatora, Live Nation.

Zobacz również: Testament, pionierzy thrash metalu, zagrali koncert na Wacken Open Air 2019 [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.