22.05.2015 19:06

Airbourne zaprasza na koncerty w Polsce

Australijski zespół hard rockowy zagra w Polsce 3 koncerty. Bracia Joel i Ryan O'Keeffe nagrali z tej okazji „specjalne” filmy, na których zapraszają fanów na występ we Wrocławiu, Warszawie i Gdańsku. Zobaczcie czy poczujecie się wyróżnieni.

Airbourne zaprasza na koncerty w Polsce
foto: materiały prasowe

Muzyka Airbourne zabrzmi wpierw we Wrocławiu 9 czerwca 2015 roku w klubie Alibi. Bilety są dostępne w cenach 69zł (sprzedaż internetowa), 79zł (przedsprzedaż stacjonarna), 89zł (w dniu imprezy). „Specjalnie” dla fanów w stolicy województwa dolnośląskiego zespół nagrał swoje video-zaproszenie:

Dnia następnego, 10 czerwca 2015, Australijczycy zawitają do warszawskiego klubu Proxima. Ceny biletów pozostają bez zmian w stosunku do tych na koncert we Wrocławiu. Jednak nagrane przez Airbourne zaproszenie jest szczególne i diametralnie różne od tego związanego z klubem Alibi.

Tym razem Joel i Ryan O'Keeffe zaczynają swoją przemowę z milisekundowym opóźnieniem, zaś na twarzy perkusisty grupy da się zaobserwować w trzeciej sekundzie wyjątkowy ruch mięśni twarzy. Pamiętajcie tylko, żeby oglądać film przy dziesięciokrotnym spowolnieniu :).

Ostatni z koncertów grupy w Polsce odbędzie się 11 czerwca 2015 roku w Gdańsku w klubie B90. Ponownie ceny biletów się nie zmieniają i raz jeszcze mamy do czynienia z jedynym i „niepowtarzalnym” zaproszeniem.

Niewprawne oko nie zauważy żadnej różnicy, ale pozory mylą! Na koniec Joel O'Keeffe unosi wyżej kciuk niż w reszcie filmów. To jednak nic w porównaniu z tym, że gdy przetworzy się obraz przez tajne urządzenia NASA, okazuje się, że zawiera on ukrytą wiadomość! Jednak jej waga nie pozwala nam na jej zdradzenie :).

Pomiędzy nagrywaniem kolejnych filmów dla fanów, Airbourne pracuje nad nowym albumem.

Przebieracie nogami na myśl o koncercie Airbourne?

Robert Skowroński
Tagi: Koncerty Airbourne