Alter Bridge wraca na koncert do Polski w 2020 roku

26.02.2020 11:00
Alter Bridge wraca na koncert do Polski w 2020 roku Fot. materiały prasowe/Metal Mind Production

Amerykańska formacja Alter Bridge powróci na koncert do Polski. Muzycy będą promować swój najnowszy album "Walk The Sky".

Amerykańska formacja Alter Bridge miesza ze sobą elementy różnych rodzajów rocka i metalu, ale nawet najcięższe kompozycje przyprawione są sporą dawką melodii i niesamowitej energii, co najlepiej widoczne jest podczas koncertów grupy, za które formacja ta uwielbiana jest przez fanów jak i krytyków muzycznych.  Zespół doceniany jest również przez swoich kolegów po fachu, takich jak np. Slash, Eddie Van Halen, John Paul Jones czy Jimmy Page, którzy gościnnie pojawiali się na scenie podczas koncertów kapeli. O sile ich koncertów, będzie można przekonać się już wkrótce za sprawą nadchodzącego występu grupy w Polsce.

Alter Bridge na koncercie w Polsce

Grupa Alter Bridge zagra koncert 30 czerwca 2020 roku w MCK w Katowicach. Zespół wystąpi w Polsce w ramach trasy promującej najnowszy krążek grupy, "Walk The Sky". Oprócz Amerykanów na scenie pojawi się także support, który zostanie ogłoszony już wkrótce.

Alter Bridge w Polsce Fot. materiały prasowe/Metal Mind Productions
Przeczytaj także

Alter Bridge w Polsce. Bilety

Bilety na Alter Bridge będą dostępne w sprzedaży od 2 marca 2020 roku o godzinie 11:00 na stronach shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie), www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

Ceny wejściówek:

  • 180 złotych - przedsprzedaż
  • 200 złotych - w dniu koncertu

Zobacz też: Metalmania 2020: Znamy pełny skład festiwalu

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.