Alter Bridge zagra koncert w Polsce w 2019

14.06.2019 10:00
Alter Bridge zagra koncert w Polsce w 2019 Fot. materiały prasowe

Kapela kolejny raz odwiedzi nasz kraj! Sprawdźcie, kiedy ruszy sprzedaż biletów na koncert Alter Bridge.

Jedna z najbardziej przebojowych amerykańskich formacji na jednym koncercie w Polsce. Alter Bridge zobaczyć będzie można na żywo 23 listopada 2019 w warszawskiej Hali Bemowo. 18 października 2019 ukaże się nowa płyta zespołu, "Walk The Sky" i to właśnie w ramach trasy promującej ten album Alter Bridge zagra w Polsce. Grupa pojawi się w znakomitym towarzystwie, w roli gości specjalnych wystąpią dwa zespoły: Shinedown oraz The Raven Age.

Alter Bridge zagra koncert w Polsce w 2019 - bilety

Bilety w cenie 240 zł do sprzedaży trafią 18 czerwca 2019, w dniu koncertu wejściówki będą kosztować 260 złotych. Bilety do nabycia na stronach: shop.metalmind.com.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl.

foto: materiały prasowe Fot. foto: materiały prasowe

Alter Bridge został powołany do życia w 2004 roku przez muzyków Creed - Marka Tremontiego i Scotta Phillipsa, a wkrótce skład uzupełniony został przez Briana Marshalla (ex- Creed) oraz byłego wokalistę Mayfield Four, Mylesa Kennedy'ego. W 2004 roku ukazał się debiutancki album kapeli "One Day Remains", który w samych tylko Stanach zyskał status Złotej Płyty i po wydaniu tego krążka zespół wyruszył na trasę koncertową po USA i Europie. W 2007 roku wydana została druga płyta formacji "Blackbird".

Przeczytaj także

W 2009 roku Myles Kennedy rozpoczął współpracę ze Slashem, a pozostali członkowie AB zaangażowali się w nową płytę i trasę Creed, nie rezygnując jednak z działalności w Alter Bridge. W 2010 roku premierę miał trzeci studyjny krążek Amerykanów "AB III", po którym formacja przez 2 lata intensywnie koncertowała na Starym Kontynencie oraz Stanach. W 2012 roku członkowie zespołu skoncentrowali się na swoich innych projektach, ale już w kolejnym roku ukazał się kolejny w dorobku studyjny album, "Fortress". Dyskografię zespołu zamyka krążek "The Last Hero" z 2016 roku oraz koncertowe wydawnictwo "Live at the Royal Albert Hall"

Jako goście specjalni pojawią się także 2 formacje: Shinedown oraz The Raven Age. Amerykanie z Shinedown doskonale znani są już polskiej publiczności, grupa ma na swoim koncie 6 studyjnych albumów, z czego ostatni "Attention Attention" ukazał się w 2018 roku. Natomiast koncertowo wieczór otworzy występ brytyjskiej grupy The Raven Age. Formacja ta grała już u boku m.in. Iron Maiden i Anthrax, a w marcu 2019 roku premierę miał ich najnowszy, drugi w dorobku album "Conspiracy".

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.