Amon Amarth i Avantasia na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
22.08.2017 13:20
Amon Amarth i Avantasia na Wacken Open Air 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Ciekawi, jak wypadło show Wikingów z kapeli Amon Amarth i jak przed niemiecką publicznością zaprezentowała się Avantasia? Zobaczcie nasze zdjęcia!

Wacken Open Air 2017 trwał od 2 do 5 sierpnia 2017. W line-upie pojawił się m.in. zespół Amon Amarth. Kapela wydała w 2016 roku album zatytułowany „Jomsviking”, który właśnie promuje w ramach obecnej trasy koncertowej. Uczestnicy Wacken usłyszeli zatem nowe kompozycje i obejrzeli niesamowite show sceniczne, które było jednym z najbardziej spektakularnych momentów festiwalu.

Fotograf Antyradio.pl jako jedyny mógł robić zdjęcia ze sceny - zobaczcie zatem, jak szwedzka kapela zaprezentowała się przed niemiecką publicznością.

Obejrzyjcie również fotografie szalonej publiczności:

Na metalowej imprezie pojawiła się również grupa Avantasia, której dyskografię zamyka album „Ghostlights” z 2016 roku. Supergrupa została stworzona w 1999 roku przez Tobiasa Sammeta, wokalistę grupy Edguy. Zobaczcie fotografie z koncertu formacji:

Na niemieckim festiwalu zaprezentowały się również Accept, Batushka, Europe, oraz Skyline z Doro, jak również Ugly Kid Joe i Flotsam And Jetsam.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.