22.08.2017 13:20

Amon Amarth i Avantasia na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Ciekawi, jak wypadło show Wikingów z kapeli Amon Amarth i jak przed niemiecką publicznością zaprezentowała się Avantasia? Zobaczcie nasze zdjęcia!

Amon Amarth i Avantasia na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Wacken Open Air 2017 trwał od 2 do 5 sierpnia 2017. W line-upie pojawił się m.in. zespół Amon Amarth. Kapela wydała w 2016 roku album zatytułowany „Jomsviking”, który właśnie promuje w ramach obecnej trasy koncertowej. Uczestnicy Wacken usłyszeli zatem nowe kompozycje i obejrzeli niesamowite show sceniczne, które było jednym z najbardziej spektakularnych momentów festiwalu.

Fotograf Antyradio.pl jako jedyny mógł robić zdjęcia ze sceny - zobaczcie zatem, jak szwedzka kapela zaprezentowała się przed niemiecką publicznością.

Obejrzyjcie również fotografie szalonej publiczności:

Na metalowej imprezie pojawiła się również grupa Avantasia, której dyskografię zamyka album „Ghostlights” z 2016 roku. Supergrupa została stworzona w 1999 roku przez Tobiasa Sammeta, wokalistę grupy Edguy. Zobaczcie fotografie z koncertu formacji:

Na niemieckim festiwalu zaprezentowały się również Accept, Batushka, Europe, oraz Skyline z Doro, jak również Ugly Kid Joe i Flotsam And Jetsam.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Wacken Open Air