16.11.2016 12:13

Anthrax zagra w Polsce w 2017

Zespół ponownie zawita do naszego kraju. Kiedy thrashmetalowa formacja zaprezentuje się przed polską publicznością?

Anthrax zagra w Polsce w 2017
foto: Retna / Photoshot / Reporter / East News

Ostatni raz Anthrax zagrał w Polsce przed Iron Maiden, czyli 3 lipca 2016 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu. Fani kapeli nie mają powodów do narzekania, bo grupa już niebawem znowu odwiedzi nasz kraj.

Stanie się to dokładnie 10 marca 2017 roku w warszawskim klubie Stodoła. Zespół przyjedzie do Polski w ramach trasy koncertowej promującej najnowszą płytę „For All Kings”. Jest to 11. album w dorobku zespołu i pierwsza płyta z udziałem gitarzysty Jonathana Donaisa, który zastąpił Roba Caggiano. Utwory na następcę nominowanego do Grammy krążka „Worship Music” powstawały od jesieni 2014 roku, a za ich produkcję odpowiedzialny był Jay Ruston.

Zobaczcie, jak prezentuje się plakat promujący ten koncert:

foto: materiały prasowe

Podczas warszawskiego występu usłyszymy największe hity z ponad 35-letniej działalności grupy, jak również nie zabraknie numerów z nowej płyty takich jak chociażby „Evil Twin” czy „Breathing Lightning”.

Gościem specjalnym podczas tego wydarzenia będzie The Raven Age, gdzie w składzie znajduje się syn Steve'a Harrisa z Iron Maiden. Debiutancki album zespołu zatytułowany „Darkness Will Rise” ukaże się w grudniu 2016 roku.

Bilety na koncert Anthrax w cenach od 129 zł dostępne są na www.LiveNation.pl i www.stodola.pl.

Wybierzecie się na warszawski koncert grupy Anthrax?

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Anthrax