Anthrax wraca do koncertowania! Zespół zagra w Polsce z okazji swojego 40-lecia

17.08.2021 13:50
Anthrax Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Sprawdźcie, kiedy i gdzie odbędzie się polski koncert grupy Anthrax, która obchodzi swoje 40-lecie.

Anthrax ogłasił swoją pierwszą europejską trasę od lata 2019 roku - wszystko z okazji 40-lecia zespołu. Zaczynając 27 września 2022 w Birmingham, zespół zagra 28 koncertów w 16 różnych krajach, kończąc trasę 5 listopada w Zurychu. Nie zabraknie również koncertu w Polsce. Jako support wystąpi Municipial Waste, crossover-thrashowa kapela.

Polecamy

Anthrax zagra koncert w Polsce w 2022 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

W 2021 roku mija 40 lat od początków kariery Anthrax, podczas której wypuścili 11 albumów studyjnych, zostali wielokrotnie nagrodzeni złotymi i platynowymi płytami, otrzymali 6 nominacji do Grammy oraz wiele innych wyróżnień od mediów, przemysłu muzycznego i fanów.

Z okazji okrągłych urodzin, Anthrax odwiedzi Polskę. Zespół zagra 25 października 2022 w Warszawie, w klubie Stodoła. Bilety trafią do sprzedaży już w ten piątek, 20 sierpnia o 11:00 na LiveNation.pl. Więcej informacji na stronie www.anthrax.com.

Perkusista Charlie Benante wyznał:

Minęło wiele czasu, odkąd ostatnio graliśmy w UK i Europie, ale niedługo wracamy zrobić sporo hałasu. Ponieważ nie zobaczymy się przed 2022, gwarantujemy, że każdy koncert będzie niezapomniany. Nie będziemy po prostu grać piosenek z 4 dekad, by uczcić nasze 40-sto lecie - my opowiemy WAM naszą historię! - ale możemy równie dobrze zagrać parę nowych kawałków. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć wszystkie wasze radosne, uśmiechnięte twarze.

Na tej trasie fani mogą się spodziewać Anthrax w składzie: Joey Belladonna/wokale, Scott Ian/gitara rytmiczna, Frank Bello/bas, Charlie Benante/perkusja i Jon Donais/gitara. Zespół zagra utwory ze wszystkich 4 dekad - największe hity oraz mniej znane piosenki. 

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.