Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Chemii?

Justyna Kierzkowska
17.03.2016 08:00
Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Chemii? Fot. Antyradio.pl

Zespół Chemia zagrał na żywo dla słuchaczy Antyradia. Zobaczcie, jak wyglądało całe wydarzenie w naszej relacji wideo i w galerii zdjęć z koncertu.

Grupa Chemia była szóstym z zespołów, który wziął udział w serii koncertów unplugged w Antyradiu i na Antyradio.pl. Występy odbywają się od października 2015 roku, a podczas pierwszego z nich na żywo zagrała grupa Clock Machine. Z kolei w listopadzie 2015 w studiu pojawił się OCN, w grudniu 2015 była to kapela Lipali, w styczniu 2016 swój repertuar zaprezentował śląski Oberschlesien, a w lutym 2016 można było posłuchać Tomka Lipińskiego.

Podczas koncertu można było usłyszeć kawałki z najnowszej studyjnej płyty grupy, wydanej 18 września 2015 roku „Let Me”, m.in. „Fun Gun”, „I Love You so Much”, „She” i tytułowe „Let Me”. W repertuarze pojawiły się również numery z poprzednich albumów kapeli - „Fuckshack” i „Bondage of Love”.

Wydarzenie poprowadził Piotr Makak Szarłacki, a wszystko obserwowała publiczność zgromadzona w studiu, która wygrała bilety na koncert.

Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało.

Zajrzeliśmy również do studia i mamy dla Was zdjęcia z koncertu.

Chcielibyście wrócić do tego koncertu? Posłuchajcie więc kilku utworów zagranych w ramach Antyradio Unplugged:

  • „Gotta Love Me”
  • „She”
  • „B52”

Już teraz zapraszamy Was na kolejny koncert z tej serii w Antyradiu i na Antyradio.pl. Szczegóły niebawem!

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.