17.03.2016 08:00

Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Chemii?

Zespół Chemia zagrał na żywo dla słuchaczy Antyradia. Zobaczcie, jak wyglądało całe wydarzenie w naszej relacji wideo i w galerii zdjęć z koncertu.

Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Chemii?
foto: Antyradio.pl

Grupa Chemia była szóstym z zespołów, który wziął udział w serii koncertów unplugged w Antyradiu i na Antyradio.pl. Występy odbywają się od października 2015 roku, a podczas pierwszego z nich na żywo zagrała grupa Clock Machine. Z kolei w listopadzie 2015 w studiu pojawił się OCN, w grudniu 2015 była to kapela Lipali, w styczniu 2016 swój repertuar zaprezentował śląski Oberschlesien, a w lutym 2016 można było posłuchać Tomka Lipińskiego.

Podczas koncertu można było usłyszeć kawałki z najnowszej studyjnej płyty grupy, wydanej 18 września 2015 roku „Let Me”, m.in. „Fun Gun”, „I Love You so Much”, „She” i tytułowe „Let Me”. W repertuarze pojawiły się również numery z poprzednich albumów kapeli - „Fuckshack” i „Bondage of Love”.

Wydarzenie poprowadził Piotr Makak Szarłacki, a wszystko obserwowała publiczność zgromadzona w studiu, która wygrała bilety na koncert.

Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało.

Zajrzeliśmy również do studia i mamy dla Was zdjęcia z koncertu.

Chcielibyście wrócić do tego koncertu? Posłuchajcie więc kilku utworów zagranych w ramach Antyradio Unplugged:

  • „Gotta Love Me”
  • „She”
  • „B52”

Już teraz zapraszamy Was na kolejny koncert z tej serii w Antyradiu i na Antyradio.pl. Szczegóły niebawem!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Chemia