17.12.2015 12:58

Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Lipali?

Zespół Lipali zagrał na żywo dla słuchaczy Antyradia. Zobaczcie, jak wyglądało całe wydarzenie na naszej relacji wideo i w galerii zdjęć z koncertu.

Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Lipali?
foto: Antyradio.pl

Grupa stawiła się na koncercie unplugged w pełnym składzie. Tomasz Lipa Lipnicki, Adrian Kulik, Łukasz Jeleniewski i Roman Bereźnicki poza starszymi utworami zespołu jak m.in. „Barykady” czy „Ludzie Kopiejki” przygotowali również kawałki z najnowszej płyty „Fasady”, która miała swoją premierę 20 listopada 2015 roku. Podczas koncertu można było usłyszeć na żywo numery „Ludzie 1.2”, „Kawy dwie” i „Kumulacja”.

Wydarzenie poprowadził Piotr Makak Szarłacki, a wszystko obserwowała publiczność zgromadzona w studiu, która wygrała bilety na koncert.

Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało.

Byliśmy oczywiście w studiu i mamy dla Was zdjęcia z koncertu. Czy wiecie, jakie naklejki mają na sprzęcie członkowie zespołu?

Już teraz zapraszamy Was na kolejny koncert Antyradio Unplugged! 19 stycznia 2016 roku na żywo dla słuchaczy Antyradia i czytelników Antyradio.pl zagra zespół Oberschlesien. Nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty Lipali