25.11.2015 12:30

Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie OCN?

Zespół OCN wystąpił na żywo dla słuchaczy Antyradia i gości zgromadzonych w studiu. Obejrzyjcie relację wideo z wydarzenia i galerię zdjęć. 

Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie OCN?
foto: Antyradio.pl

Maciek Wasio, Michał Kaleciński i Radek Owczarz byli gośćmi drugiego z serii koncertów Antyradio Unplugged, których regularnie można słuchać w Antyradiu i oglądać na Antyradio.pl. Gościnnie razem z muzykami wystąpił również Tomek Kasiukiewicz, który zagrał na klawiszach.

OCN przygotował utwory z najnowszej studyjnej płyty „Demon i karzeł”, która miała premierę 25 września 2015 roku. Można było usłyszeć m.in. kawałki „Dom”, „Na zawsze” i „Na oślep”. Na koncercie pojawiły się też kompozycje z wcześniejszych albumów - „Depresyjne piosenki o niczym”, „Cztery” i „Niecierpliwy dostaje mniej”.

Zobaczcie naszą relację wideo!

Maciek Wasio przypomniał również o konkursie organizowanym wspólnie z Antyradio.pl, w którym do wygrania jest gitara Fender Telecaster Custom '72, na jakiej gra wokalista OCN. Wydarzenie, tak jak w przypadku koncertu Clock Machine, poprowadził Piotr Makak Szarłacki.

Po koncercie goście zgromadzeni w studiu mieli również okazję do zebrania autografów członków zespołu na okładkach najnowszych albumów.

Już teraz zapraszamy Was na następny koncert z serii Antyradio Unplugged. Szczegóły wkrótce na Antyradio.pl.

Justyna Kierzkowska
Tagi: Koncerty OCN