Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Proletaryatu?

Justyna Kierzkowska
21.04.2016 10:00
Antyradio Unplugged: Jak było na koncercie Proletaryatu? Fot. Antyradio.pl

Zespół Proletaryat zagrał na żywo dla słuchaczy Antyradia. Zobaczcie, jak wyglądało całe wydarzenie w naszej relacji wideo i w galerii zdjęć z koncertu.

Grupa Chemia była szóstym z zespołów, który wziął udział w serii koncertów unplugged w Antyradiu i na Antyradio.pl. Występy odbywają się od października 2015 roku, a podczas pierwszego z nich na żywo zagrała grupa Clock Machine. Z kolei w listopadzie 2015 w studiu pojawił się OCN, w grudniu 2015 była to kapela Lipali, w styczniu 2016 swój repertuar zaprezentował śląski Oberschlesien, a w lutym 2016 można było posłuchać Tomka Lipińskiego. W marcu 2016 w studiu wystąpiła grupa Chemia.

Podczas koncertu można było usłyszeć kawałki z ostatniej studyjnej płyty grupy, „Oko za oko”, która miał premierę w kwietniu 2014 roku. Muzycy Proletaryatu zaprezentowali w wersji akustycznej m.in. utwory „Tlen”, „Jeden gram” i „Nie wyrażam zgody”. Do posłuchania były także kompozycje z poprzednich albumów grupy. Gościem specjalnym był Stefan Machel, więc repertuarze pojawił się również numer z dyskografii zespołu TSA - „Pierwszy karabin”.

Wydarzenie poprowadził Piotr Makak Szarłacki, a wszystko obserwowała publiczność zgromadzona w studiu, która wygrała bilety na koncert.

Zobaczcie, jak to wszystko wyglądało.

Przeczytaj także

Zajrzeliśmy również do studia i mamy dla Was zdjęcia z koncertu.

Chcielibyście wrócić do tego koncertu? Posłuchajcie więc kilku utworów zagranych w ramach Antyradio Unplugged:

  • „Prawda”
Przeczytaj także
  • „Tlen”
Przeczytaj także

Już teraz zapraszamy Was na kolejny koncert z tej serii w Antyradiu i na Antyradio.pl. Szczegóły niebawem!

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.