Antyradio Unplugged: Proletaryat zagra 19 kwietnia 2016 roku na żywo w Antyradiu

Justyna Kierzkowska
18.04.2016 12:43
Antyradio Unplugged: Proletaryat zagra 19 kwietnia 2016 roku na żywo w Antyradiu Fot. Dariusz Ptaszyński / Antyradio.pl

Już we wtorek 19 kwietnia 2016 roku od godziny 20:00 w Antyradiu i na Antyradio.pl będzie można śledzić transmisję live prosto ze studia. 

Podobnie jak występ grupy Chemia, który odbył się w marcu 2016 roku, tak i tym razem koncert wystartuje o godzinie 20:00. O tej porze będzie można śledzić transmisję na żywo ze studia na Antyradio.pl. Koncert jak zawsze poprowadzi Piotr „Makak” Szarłacki, gościem specjalnym będzie Stefan Machel z grupy TSA.

Najnowszy album zespołu, „Oko za oko”, miał premierę w kwietniu 2014 roku. Znalazło się na nim 10 utworów, w tym numer „Nie wyrażam zgody”, który w dniu premiery płyty muzycy zagrali na żywo w programie Kasprologia. We wrześniu w audycji Tomasza Kasprzyka zespół zaprezentował z kolei numer „Tlen”.  

Grupa Proletaryat będzie już siódmym z zespołów, który weźmie udział w serii koncertów unplugged w Antyradiu i na Antyradio.pl. Występy odbywają się od października 2015 roku, a podczas pierwszego z nich na żywo zagrała grupa Clock Machine. Z kolei w listopadzie 2015 w studiu pojawił się OCN, w grudniu 2015 była to kapela Lipali, w styczniu 2016 swój repertuar zaprezentował śląski Oberschlesien, a w lutym 2016 można było posłuchać Tomka Lipińskiego. W marcu słuchacze i czytelnicy mieli okazję zobaczyć, jak na akustycznym koncercie prezentuje się grupa Chemia.

Zapraszamy Was na koncert!

Justyna Kierzkowska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.