10.03.2017 11:55

Antyradio.pl zaprasza na Tribute Night! - Alcoholica i 4 Szmery

Już 8 kwietnia 2017 roku w katowickim MegaClubie odbędzie się wieczór poświęcony twórczości zespołów Metallica i AC/DC.

Antyradio.pl zaprasza na Tribute Night! - Alcoholica i 4 Szmery
foto: materiały prasowe

Tribute Night to wielki zlot przygotowany dla fanów dwóch wielkich zespołów metalowych: Metallica i AC/DC. Za kawałki tych grup wezmą się dwa cenione w całej Europie tribute bandy: Alcoholica i 4 Szmery. Ten pierwszy zagra najbardziej znane kompozycje Metalliki zarówno ze starszych płyt, jak i „Hardwired... To Self-Destruct”. Będzie to także pierwszy raz, gdy formacja zagra na żywo utwory ze swojego nowego albumu, co będzie nie lada gratką dla wszystkich fanów.

Z kolei 4 Szmery starają się idealnie odzwierciedlić na swoich występach sceniczne show, za którym stoi AC/DC. Występ wzbogacą supporty w postaci Dark Letter, nazywanego często polskim Nightwishem, oraz Wiewiórki Na Drzewie, która jest jak bomba energetyczna z opóźnionym zapłonem. Odłamki zawsze zostają w głowie słuchaczy.

Koncert odbędzie się 8 kwietnia 2017 roku w MegaClubie w Katowicach o godz. 19.00 (otwarcie bram pół godziny wcześniej).

Bilety w cenie 35 złotych dostępne są w sieci TicketPro na terenie całego kraju - Empik, Saturn i MediaMarkt (stoisko muzyczne): http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

Wybieracie się na Tribute Night w Katowicach?

Tagi: Koncerty