01.09.2017 09:46

Antyradio.pl zaprasza na koncert Łąki Łan w Krakowie

Energetyczna, radosna, inspirująca, budująca a zarazem tajemnicza grupa wystąpi w Teatrze Łaźnia Nowa w Krakowie. Antyradio.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia. Wypatrujcie więc konkursu z biletami oraz obszernej relacji z tego wydarzenia.

Antyradio.pl zaprasza na koncert Łąki Łan w Krakowie
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Krakowski koncert odbędzie się w industrialnych wnętrzach legendarnego Teatru Łaźnia Nowa. Łąki Łan wystąpi 25 listopada 2017 o godzinie 19.00. Bilety w przedsprzedaży kosztują 45 złotych, zaś w dniu koncertu 55 złotych. Miejsca siedzące VIP to koszt 80 złotych.

Paprodziad i przyjaciele granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia ich muzycznej multiwitaminy zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jedynie jego dopełnieniem. Ich koncerty to humorystyczno - mistyczna, roztańczona jasnej mocy strona.

Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, które cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.

Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, które mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Coke Live Music Festival, Heineken Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.

W listopadzie 2016 ukazała się najnowsza płyta Łąki Łan „Syntonia”, którą promują single „Pola Ar” i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa”.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Łąki Łan