21.02.2017 13:56

Antyradio.pl zaprasza na koncert połowy duetu Tenacious D w Warszawie

Kyle Gass Band zagra w klubie Proxima w Warszawie już 30 kwietnia 2017 roku. Sprawdźcie ceny biletów na koncert.

Antyradio.pl zaprasza na koncert połowy duetu Tenacious D w Warszawie
foto: materiały prasowe

Kyle Gass, gitarzysta znany przede wszystkim z duetu Tenacious D, który współtworzy wraz z Jackiem Blakiem, wystąpi po raz pierwszy w Polsce razem z ze swoim The Kyle Gass Band. Muzycy zawitają do Polski 30 kwietnia 2017 roku na koncert w warszawskiej Proximie. Kalifornijski zespół założony przez gitarzystę i współwokalistę Tenacious D, Kyle'a Gassa, przyjedzie w ramach trasy promującej jego drugi krążek, „Thundering Herd” z 2016 roku.

Występ rozpocznie się o godzinie 20. Bilety można już nabywać na stronach www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl oraz www.ebilet.pl w cenie 80 zł - w dniu koncertu wzrośnie ona do 100 zł.

Zespół został założony w 2011 roku i zagrał na kontynencie już ponad 100 koncertów. We wrześniu 2016 roku wydał swój drugi studyjny album. Wyprodukowany przy udziale Johna Spikera (Filter) krążek, to 11 klasycznie rockowych kawałków, za których mastering odpowiada Maor Applebaum (Faith No More, Sepultura, Halford). Wykonanie ręcznych ilustracji na okładkę albumu zajęło grafikowi Willowi Fugmanowi aż 3 miesiące!

Komentarz do pracy nad grafiką robi wrażenie i można go obejrzeć poniżej:

Wraz z Kyle'em Gassem (gitara, wokal) w grupie udzielają się Mike Bray (wokal), John Konesky (gitara), Jason Keene (bass) oraz Tim Spier (perkusja). Wszystkich z nich będzie można zobaczyć wiosną na deskach warszawskiego klubu. Nie ma wątpliwości, że narobią zamieszania!

Wybieracie się na warszawski koncert The Kyle Gass Band?

Jakub Gańko
Tagi: Koncerty