Apocalyptica zagra na jednym z polskich festiwali

24.01.2020 11:49
Apocalyptica zagra na jednym z polskich festiwali Fot. Romana Makówka

Fińska grupa metalowa Apocalyptica już wkrótce wystąpi na koncercie w Polsce. Muzycy pojawią się na jednym z festiwali we Wrocławiu.

Już 1 maja 2020 roku ruszy kolejna edycja 3-Majówki we Wrocławiu. Impreza znów rozpocznie sezon festiwali plenerowych w Polsce. Jak sama nazwa wskazuje koncerty odbędą się w dniach 1-3 maja 2020 roku na terenach Pergoli w kompleksie wrocławskiej Hali Stulecia. Wydarzenie jest połączone z równie popularną inicjatywą - Gitarowym Rekordem Guinessa. W 2019 roku na Rynku we Wrocławiu zagrały 7423 gitary. 

Apocalyptica zagra w Polsce w 2020 roku

W line-upie jak co roku nie zabraknie rockowego i metalowego brzmienia. Skład imprezy poszerzyła właśnie grupa Apocalyptica. Muzycy zasłynęli umiejętnym połączeniem muzyki metalowej z poważną. Nagrali między innymi płytę "Plays Metallica by Four Cellos", który do dziś cieszy się ogromną popularnością i zawiera niecodzienne interpretacje hitów legendy thrash metalu.

Przeczytaj także

Oprócz tego swój udział w festiwalu 3-Majówka 2020 potwierdzili już: The Sisters Of Mercy - legenda brytyjskiej muzyki nowofalowej lat 80., Epica - holenderska gwiazda symfonicznego i gotyckiego metalu, Gerry Leonard -  gitarzysta Davida Bowiego, który zaprezentuje we Wrocławiu projekt muzyczny Bowie Starman z największymi przebojami zmarłego muzyka, Peter Hook - basista legendarnego zespołu Joy Division oraz polscy artyści Kult, Pidżama Porno, Happysad, Jelonek, Nosowska, Daria Zawiałow, Łąki Łan, Kwiat Jabłoni i Mrozu.

3-majówka we Wrocławiu. Bilety

Bilety na wydarzenie są dostępne w kilku wariantach. Uczestnicy mogą kupić karnety oraz wejściówki jednodniowe. Do 15 lutego 2020 roku będą obowiązywać następujące ceny:

  • bilety jednodniowe: 82 złote
  • karnety 1-3.05: 150 złotych
  • karnety 1-2.05: 120 złotych
  • karnety 2-3.05: 120 złotych

Bilety można nabyć na stronach ebilet.pl, biletyna.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl oraz goingapp.pl.

Zobacz też: Koncerty, które odbędą się we Wrocławiu w 2020 roku 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.