26.02.2019 15:18

Artyści przeciw nienawiści: Transmisja. Gdzie i kiedy oglądać koncert online?

Artyści przeciw nienawiści to wydarzenie zorganizowane z inicjatywy Dody. Czy odbędzie się transmisja z koncertu w TV? Gdzie i kiedy oglądać koncert online? Kto wysąpi na koncercie w Łodzi? Odpowiadamy!

Fot. Mateusz Jagielski/East News
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Artyści przeciw nienawiści to wydarzenie zainicjowane przez Dodę, w związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku podczas 27. finału WOŚP i śmiercią prezydenta Pawła Adamowicza. Ideą przedsięwzięcia jest przede wszystkim walka z wszechobecnym hejtem, mową nienawiści i złymi emocjami. Dlatego też wielu artystów z całej Polski wystąpi na scenie w Łodzi, by pokazać jedność, ponad wszelkimi podziałami.

Zobacz też: >> Polscy muzycy wspominają Pawła Adamowicza i apelują: "Stop nienawiści!" <<

Artyści przeciw nienawiści - gdzie i  kiedy?

Przypominamy, że koncert Artyści przeciw nienawiści odbędzie się w Atlas Arena w Łodzi, 27 lutego 2019 roku (środa). Harmonogram wydarzenia, jeszcze przed koncertami, przewiduje panele dyskusyjne, które poprowadzą znane osoby ze świata mediów oraz popularni influencerzy. Zgodnie z planem wydarzenia Artyści przeciw nienawiści, panele dyskusyjne mają się rozpocząć o godzinie 14:30 i potrwać do 18:30. Następnie, w godzinach 19:00 - 22:00 odbędzie się koncert.

Artyści przeciw nienawiści - transmisja w telewizji

Niestety, koncertu Artyści przeciw nienawiści nie będzie można zobaczyć w telewizji, ponieważ na ten moment żadna ze stacji telewizyjnych nie wyraziła chęci emisji wydarzenia.

Artyści przeciw nienawiści - Gdzie i kiedy oglądać online?

Do wszystkich osób, które nie zdążyły kupić biletów - uspokajamy! Koncert Artyści przeciw nienawiści obejrzeć będzie można online. Stream z całego wydarzenia dostępny będzie na stronie onet.pl.

Artyści przeciw nienawiści - kto wystąpi?

Na scenie koncertu Artyści przeciw nienawiści wystąpi ponad 120 polskich gwiazd. Na scenie Atlas Arena zobaczymy m.in. Dodę, Ewę Farną, Justynę Steczkowską, Beatę Kozidrak, Grzegorza Hyżego, Margaret, Sarsę, Eneja, Dawida Kwiatkowskiego, Irę, Marylę Rodowicz, Cleo, Sylwię Grzeszczak, Ewelinę Lisowską, Golec uOrkiestrę i wielu, wielu innych.

Spotify
Spotify
Przeczytaj także Spotify będzie usuwać „muzykę nienawiści”
Natalia Nowecka
Tagi: Koncerty