Avatar zagra w Polsce. Zespół przyjedzie na jedyny koncert w 2022 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY]

23.11.2021 22:48
Avatar zagra w Polsce. Zespół przyjedzie na jedyny koncert w 2022 roku [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. materiały prasowe organizatora

Avatar ponownie zagości w Polsce. Kapela, która od lat cieszy się ogromną popularnością w Polsce, przyjedzie do naszego kraju już w 2022 roku. Sprawdźcie szczegóły koncertu!

Grupa AVATAR koncertowała w wielu krajach u boku takich sław jak Five Finger Death Punch, Sabaton, Lacuna Coil czy Avenged Sevenfold.

Avatar zagra w Polsce w 2022

Zespół odwiedził również największe światowe festiwale: Welcome to Rockville oraz Earthday Birthday w USA, Bloodstock oraz Wacken Open Air w Niemczech, Alcatraz Metal Fest w Belgii, Metaldays w Słowenii czy Download w Wielkiej Brytanii. Kapela zrobiła również furorę na Pol'and'Rock Festival 2019, podczas którego podbiła serca polskiej publiczności. Już niedługo AVATAR zagości na jedynym koncercie w Polsce!

Polecamy

Scenę z Avatarem dzielić będą Veil of Maya i Sonic Assault. Veil Of Maya to jeden z czołowych przedstawicieli progresywnej sceny Deathcore. Jeden z największych obecnie zespołów na szeroko pojętej scenie deathcore'owo-metalcore'owej istnieje od 2004 roku. Natomiast Sonic Assault to niedający się jednoznacznie sklasyfikować metalowy zespół pochodzący z Göteborga w Szwecji. Grają progresywny thrash metal z dużymi wpływami innych gatunków, takich jak black metal czy hardcore.

Avatar zagra w Polsce. Data, miejsce, bilety

Szwedzi przyjadą do naszego kraju już 28 lutego 2022 roku do warszawskiej Proximy. Bilety na koncert są dostępne na stronie livenation.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.