Azarath i Kult Mogił zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]
25.01.2022 22:37
Azarath i Kult Mogił zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]
  • 27 Zobacz zdjęcia
Azarath i Kult Mogił zagrali w Krakowie [ZDJĘCIA]
25.01.2022 22:37

Azarath i Kult Mogił zagrali mini trasę po Polsce. Zobaczcie zdjęcia z krakowskiego klubu Hol znajdującego się w Hali Forum.

Azarath to jeden z czołowych zespołów polskiej muzyki ekstremalnej, który pod wodzą Barta i Inferna od ponad dwudziestu lat zachwyca fanów mocnych brzmień. Zespół wyruszył w zimową trasę po Polsce. Kwartet wystąpił w Bielsku-Białej, Krośnie i Krakowie. Na scenie towarzyszył im Kult Mogił.

Azarath i Kult Mogił w Krakowie

Kult Mogił, zamiast podążać za trendami modnego grania, zmierza w przeciwnym kierunku, cofając się do korzeni death metalu. Trio wywodzi się z Tarnowa. Grupa powstała w 2014 roku, w kolejnym roku ukazało się ich demo "K+M+B 2015", a po podpisaniu kontraktu z Pagan Records wydany został debiutancki krążek "Anxiety Never Descending". Stylistyka zespołu określana jest mianem grobowego death metalu spod znaku Portal, Necros Christos, Dead Congregation czy też Hellhammer/Celtic Frost.

Azarath od dwóch dekad konsekwentnie i świadomie budują swoją markę na metalowej mapie. Pomorscy barbarzyńcy wykonują bluźnierczy, zagrany z impetem i opętany death metal. 27 listopada 2020 światło dzienne ujrzał siódmy studyjny album polskiej grupy - "Saint Desecration". Ten właśnie krążek promowany był podczas zimowej trasy.

Zobaczcie zdjęcia z Krakowa:

Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.