Baroness zagrają w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY]
05.08.2019 15:33
Baroness zagrają w Krakowie [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. materiały prasowe organizatora

Baroness ogłosili drugi koncert w Polsce. Jeśli chcecie zobaczyć zespół na samodzielnym, pełnowymiarowym show, koniecznie sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Baroness zagrają 29 października 2019 roku w warszawskiej hali Torwar u boku Volbeat oraz Danko Jones. Jeśli jednak chcecie zobaczyć pełnowymiarowy koncert grupy, możecie wybrać się dzień wcześniej do Krakowa.

Grupa w składzie John Baizley (wokal/gitara), Gina Gleason (gitara), Nick Jost (bas) i Sebastian Thomson (perkusja) zapowiedziała siedem samodzielnych koncertów, które odbędą się w dniach wolnych od koncertów z Volbeat.

Przeczytaj także

Baroness zagra w Krakowie samodzielny koncert, podczas którego będzie promował wydany czerwcu tego roku krążek "Gold&Grey". Podczas koncertu nie zabraknie również piosenek z poprzedniej płyty "Purple", która odniosła prawdopodobnie największy sukces komercyjny w historii działalności zespołu.

Nagrania trafiły na listy przebojów m.in. w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Szwajcarii i Wielkiej Brytanii.

Baroness: Koncert w Krakowie - bilety

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży 9 sierpnia o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy 8 sierpnia o 10:00 I potrwa do 9 sierpnia do godz. 9:00

Przedsprzedaż Citi Handlowy ruszy 7 sierpnia o godz. 10:00 i potrwa do 9 sierpnia do godz. 9:00

Zobacz również: Kvelertak wystąpił na Wacken Open Air 2019. Kiedy grupa zagra koncert w Polsce?
 

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.