Behemoth i Arch Enemy ogłaszają nowe terminy koncertów [DATA, MIEJSCE, BILETY]

29.09.2021 23:27
Behemoth i Arch Enemy ogłaszają nowe terminy koncertów [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Grupy Behemoth i Arch Enemy ogłosiły nowe terminy wspólnej trasy koncertowej. Sprawdź, kiedy zagrają w Polsce!

Behemoth i Arch Enemy zapowiadają wspólne koncerty. Jesienią 2021 roku metalowcy mieli zamiar objechać razem całą Europę, grając trasę "The European Siege 2021".

Behemoth i Arch Enemy ogłaszają nowe terminy koncertów

Jeden z koncertów miał odbyć się w Polsce. Niestety sytuacja sanitarno -epidemiologiczna pokrzyżowała plany koncertowe muzyków, którzy zmuszeni byli odłożyć całe przedsięwzięcie na przyszły rok.

Polecamy

Behemoth nadal zamierza wyjechać na trasę z Arch Enemy. W roli gości podczas koncertów usłyszymy także Carcass oraz Unto Others, grupę, która musiała zmienić nazwę z Idle Hands.
Muzycy zaplanowali również jeden koncert w Polsce. Nowa data występu to 19 października 2022 roku. Zespoły zagrają w katowickiej Hali Spodek.

Behemoth i Arch Enemy ogłaszają nowe terminy koncertów. Co z biletami?

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą honorowane w nowym terminie i miejscu wydarzenia. W związku ze zmianą lokalizacji koncertu, w sprzedaży pojawiły się już bilety na miejsca siedzące w cenie 149 oraz 189 zł. Zakupione bilety na miejsca stojące można nieodpłatnie wymienić na miejsca siedzące.
Zobacz również: Rotting Christ w Polsce. Legenda greckiego metalu zagrała w Katowicach [ZDJĘCIA]

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.