Behemoth zagrał materiał z nowej płyty na Wacken Open Air 2018 [GALERIA]

Romana Makówka
03.08.2018 14:55
Behemoth zagrał materiał z nowej płyty na Wacken Open Air 2018 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu grupy Behemoth na Wacken Open Air 2018.

Wacken Open Air 2018 to jedna z największych imprez skierowana do fanów metalu. Już od 29 lat w małej miejscowości Wacken na północy Niemiec odbywa się to metalowe święto, które przyciąga tysiące wielbicieli mocnego grania.

Na tegorocznej edycji imprezy zagrały już takie zespoły, jak Judas Priest, Sepultura, Fish czy Skyline, który otworzył festiwal. Nie zabrakło również polskiego akcentu - 2 sierpnia 2018 wystąpił Behemoth, który właśnie zbiera się do wydania nowego albumu „I Loved You At Your Darkest”. Płyta pojawi się 5 października 2018 roku.

Behemoth na Wacken Open Air 2018

Zespół przyznał, że będzie to najbardziej zróżnicowana propozycja wydawnicza Behemoth: z jednej strony ekstremalna i radykalna, z drugiej najbardziej rockowa z dotychczasowych płyt zespołu. Na koncercie na Wacken Open Air 2018 zespół po raz pierwszy zagrał swój nowy singiel „God=Dog”. Zobaczcie zdjęcia naszego specjalnego wysłannika z koncertu Behemotha.

Wacken Open Air 2018

Największy metalowy festiwal odbywa się w dniach 2 - 4 sierpnia 2018 roku. W lin-upie znajdziemy takie kapele, jak między innymi: Arch Enemy, Dimmu Borgir, Helloween, Epica, Firewind, In Extremo, Nightwish, Sepultura, Gojira, Judas Priest, Ghost, Children of Bodom, Steel Panther,czy Watain.

Streamy będą dostępne na stream.wacken.com and magenta-musik-360.de. Rozpiskę godzinową koncertów na Wacken Open Air 2018 można sprawdzić na Antyradio.pl.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.