Bijący rekordy popularności muzyk młodego pokolenia na Openerze 2020!

13.12.2019 15:57
Bijący rekordy popularności muzyk młodego pokolenia na Openerze 2020! Fot. shutterstock.com

Do składu Opener Festival 2020 dołączył młody raper schafter. Muzyk zaprezentuje materiał z debiutanckiej płyty "audiotele".

Organizatorzy Opener Festival przygotowali prawdziwą ucztę dla fanów niemalże każdego gatunku muzycznego. Skład przyszłorocznej imprezy, chociaż jeszcze nie do końca zapełniony, robi ogromne wrażenie. Pierwszym headlinerem imprezy została ogłoszona Tylor Swift, autorka świetnego albumu "Lover" wydanego w 2019 roku. Kolejną gwiazdą imprezy będzie Twenty One Pilots.

schafter wystąpi na Opener Festival 2020

Piątek 13 grudnia okazał się w przypadku line-upu Openera absolutnie szczęśliwi. W sieci pojawiła się wówczas informacja, że imprezę odwiedzi także hiphopowiec Kendrick Lamar, FKA twigs, DJ Martin Garrix czy Michael Kiwanuka. Fani rocka na pewno ucieszyli się widząc, że w Gdyni będą mogli usłyszeć Big Thief - objawienie ostatnich lat oraz grupę Foals z genialnym albumem "Everything Not Saved Will Be Lost".

Przeczytaj także

Na festiwalu nie zabraknie także mocnych polskich akcentów. Na imprezie pojawi się młody raper schafter. Jego płyta "audiotele" była jednym z najbardziej wyczekiwanych polskich debiutów 2019 roku.

Zobacz też: Ruszyła sprzedaż biletów na Open'er Festival 2020

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.