21.11.2018 14:17

Black River wraca na scenę. Supergrupa muzyków Behemotha i Huntera zapowiedziała 3 koncerty

Po kilkuletniej przerwie supergrupa Black River wraca na koncerty w Polsce. Muzycy zagrają krótką trasę, która obejmie trzy miasta. 

Black River
foto: materiały prasowe

Rock’n’rollowa formacja Black River składająca się z muzyków grup takich jak Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner, Hunter, Vesania czy Neolithic powróci z płytą i koncertami. Muzycy podzielą się z fanami efektami prac nad zastępcą krążka "Black’n’Roll” z 2009 roku.

Black River na 3 koncertach w Polsce 

Po kilkuletniej przerwie w graniu ze względu na stan zdrowia wokalisty Maćka Taffa, Black River wraca do koncertowania. W kwietniu 2019 roku pojawi się ich trzecie wydawnictwo "Black Punk", po jego premierze grupa ruszy w trasę promującą album. Muzyków zobaczymy na scenach warszawskiej Proximy (25.04.2019), poznańskiego Klubu U Bazyla (26.04.2019) oraz krakowskiego Zet Pe TE (28.04.2019). Póki co nie wiemy, kto będzie towarzyszył zespołowi na koncertach, jednak na stronie organizatora czytamy, że możemy spodziewać się supportów.

Koncerty Black River - bilety

Bilety na wydarzenia można kupować w przedsprzedaży w cenie 45 złotych na stronie winiarybookings.pl oraz 50 złotych na biletomat.pl, eventim.pl, ticketmaster.pl (Media Markt, Empik). W dniu koncertu wartość wejściówek wzrośnie do 55 złotych za bilet. 

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Hunter Behemoth