26.07.2019 15:32

Bokassa ponownie w Polsce. Zespół, który zachwycił Metallicę, zagra koncert w Warszawie

Ulubiony zespół Larsa Ulricha, Bokassa, powróci do Polski na samodzielny koncert.

Bokassa
foto: materiały prasowe

Zespół został doceniony przez metalową legendę – Metallica zaprosiła ich na swoją europejską trasę koncertową, a perkusista, Lars Ulrich ogłosił, że Bokassa to jego ulubiony zespół. Słynny perkusista dla potwierdzenia swoich słów  puszczał muzykę Bokassy w swojej audycji w Beats 1.

Bokassa  wraca do Polski na kolejny koncert

Muzycy z grupy Bokassa porzucili małe kluby i teraz koncertują na stadionach i na prestiżowych festiwalach, np. na norwerskim Øyafestivalen. Będąc na fali popularności, zespół zapowiedział samodzielną trasę po Europie, która rozpocznie się 28 września 2019 roku.

"

    Naprawdę nie możemy już doczekać się naszej pierwszej samodzielnej trasy koncertowej po Europie tej zimy. Powrócimy do niektórych miast, gdzie graliśmy już z Metalliką, niosąc riffy i wolność! "

- twierdzi wokalista grupy.
Zespół będzie promował swój ostatni album "Crimson Riders", który ujrzał światło dzienne 21 czerwca 2019 roku. Album promują piosenki "Vultures" i "Captain Cold One"

Bokassa gościem specjalnym na trasie Metallica

Zanim jednak zobaczymy Bokasse na samodzielnym koncercie, grupa zagra przed Metallicą w Warszawie. Metallica wystąpi 21 sierpnia 2019 w Warszawie na PGE Narodowym. Thrashmetalowej legendzie na scenie towarzyszy również Ghost.

Bokassa w Polsce: Data, miejsce, bilety

Stonerpunkowcy z Bokassy wrócą do Polski 25 listopada 2019 roku. Koncert odbędzie się w warszawskim klubie Hybrydy.
Bilety dostępne na www.livenation.pl od piątku, 5 lipca od godziny 11:00.

Zobacz również: Ghost ogłosił koncert w Polsce w 2019. Wiemy, kto zagra przed zespołem

Tagi: Koncerty