Brainstorm oraz Rage w Polsce. Metalowcy zagrają w ramach trasy "Brainrage Over Europe 2022" [DATA, MIEJSCE, BILETY]

23.12.2021 15:02
Brainstorm oraz Rage w Polsce. Metalowcy zagrają w ramach trasy "Brainrage Over Europe 2022" [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Brainstorm oraz Rage wystąpią 22 października 2022 roku w krakowskim Hype Parku. Sprawdźcie szczegóły wydarzenia.

Brainstorm oraz Rage zagrają w Polsce w ramach wspólnej trasy "Brainrage Over Europe 2022". Zespoły zaprezentują się 22 października w krakowskim Hype Parku, a w roli ich supportu zobaczymy grupę Tri State Corner.

Brainstorm oraz Rage w Polsce    

Od 1989 roku trzej panowie z niemieckiej Badenii-Wirtembergii, Torsten Ihlenfeld, Milan Loncaric (obaj gitary) i Dieter Bernert (perkusja), dają światu najwyższej próby power metal. Bez dwóch zadań to jeden z tych zespołów, który zasługuje na miano klasyka takiego grania. Rdzeń Brainstorm uzupełniają znakomity wokalista Andy B. Franck (kiedyś Symphorce) oraz basista Antonio Ieva (kiedyś Farmer Boys).

Polecamy

Historia Rage rozpoczyna się w 1983 roku kiedy Peter "Peavy" Wagner założył zespół Avenger. Kapela po wydaniu płyty "Prayers of Steel" zmieniła nazwę na "Rage". Jeden z pionierów niemieckiej sceny heavy/power metalowej, zespół Rage występował m.in. z Running Wild, U.D.O., Motörhead, Primal Fear, Helloween czy Saxon. Duża część utworów grupy opiera się na thrash metalowych riffach, melodyjnych refrenach i charakterystycznym, niskim głosem lidera grupy, Petera Wagnera.

Tri State Corner to miejsce na mapie USA, w którym spotykają się granice trzech stanów. To także nazwa ciekawego zespołu, który kwaterę główną ma Niemczech, a powstał w 2004 roku z inicjatywy paru doświadczonych muzyków. Vassilios "Lucky" Maniatopoulos, Christos Eftimiadis i Christoph "Brat" Tkocz mieli lub mają coś wspólnego z legendą niemieckiego metalu, grupą Rage. Skład uzupełniają Grek Ioannis Maniatopoulos i Niemiec Markuz Berger.

Brainstorm oraz Rage w Polsce. Data, miejsce, bilety

Zespoły zaprezentują się 22 października 2022 w krakowskim Hype Parku.

Wszystkie zakupione bilety na koncert Brainstorm w krakowskim Holu będą honorowane w nowym terminie i miejscu wydarzenia. Możliwość zwrotu oraz wymiany wejściówek jest nadal dostępna w miejscu ich zakupu.

Bilety w cenie od 79 PLN kupicie na stronie organizatora i eBilet.

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.