Brian May i Kerry Ellis zagrają w Krakowie

Robert Skowronski
07.10.2015 13:59
Brian May i Kerry Ellis zagrają w Krakowie Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Gitarzysta Queen wystąpi w Polsce wraz z Kerry Ellis - sławą londyńskiego West Endu i Broadwayu. Kiedy będziemy mogli się wybrać na koncert artystów?

Zawitają oni do ICE Kraków Congress Centre w dniu 2 marca 2016 roku. Zaprezentują się przed publicznością w Sali Audytoryjnej w ramach trasy „One Voice”. Duet będzie wykonywał covery takich artystów, jak Queen czy The Beatles.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od godziny 10:00 w dniu 9 października 2015 roku.

Współpraca pomiędzy artystami rozpoczęła się w Londynie przy okazji przesłuchań do musicalu „We Will Rock You”, w którym Kerry Ellis wcieliła się w postać Meat. Gitarzysta stał się producentem wydanego w 2010 roku albumu artystki o tytule „Anthems”. Następnie muzycy wyruszyli we wspólną trasę. Zobaczcie jak prezentują się razem na scenie:

Seria koncertów doprowadziła do wydania krążka „Acoustic by Candlelight”.

Ostatnim osiągnięciem artystów jest wspólny utwór „One Voice”, o którym Brian May mówi:

Ten utwór to sztuka w czystej postaci. Dla mnie to osiągnięcie, z którego już dziś jestem dumny – zarówno dzięki wokalnemu kunsztowi Kerry Ellis, jak i za sprawą siły przekazu zawartego w utworze: „Masz głos… Twój głos może wiele zmienić”.

Wybieracie się na koncert Briana Maya i Kerry Ellis?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.