Brian May i Kerry Ellis zagrają w Krakowie

Robert Skowronski
07.10.2015 13:59
Brian May i Kerry Ellis zagrają w Krakowie Fot. Romana Makówka/ Antyradio.pl

Gitarzysta Queen wystąpi w Polsce wraz z Kerry Ellis - sławą londyńskiego West Endu i Broadwayu. Kiedy będziemy mogli się wybrać na koncert artystów?

Zawitają oni do ICE Kraków Congress Centre w dniu 2 marca 2016 roku. Zaprezentują się przed publicznością w Sali Audytoryjnej w ramach trasy „One Voice”. Duet będzie wykonywał covery takich artystów, jak Queen czy The Beatles.

Bilety będą dostępne w sprzedaży od godziny 10:00 w dniu 9 października 2015 roku.

Współpraca pomiędzy artystami rozpoczęła się w Londynie przy okazji przesłuchań do musicalu „We Will Rock You”, w którym Kerry Ellis wcieliła się w postać Meat. Gitarzysta stał się producentem wydanego w 2010 roku albumu artystki o tytule „Anthems”. Następnie muzycy wyruszyli we wspólną trasę. Zobaczcie jak prezentują się razem na scenie:

Seria koncertów doprowadziła do wydania krążka „Acoustic by Candlelight”.

Ostatnim osiągnięciem artystów jest wspólny utwór „One Voice”, o którym Brian May mówi:

Ten utwór to sztuka w czystej postaci. Dla mnie to osiągnięcie, z którego już dziś jestem dumny – zarówno dzięki wokalnemu kunsztowi Kerry Ellis, jak i za sprawą siły przekazu zawartego w utworze: „Masz głos… Twój głos może wiele zmienić”.

Wybieracie się na koncert Briana Maya i Kerry Ellis?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.