Bring Me The Horizon wystąpi na Przystanku Woodstock 2016

Magda Słomka
21.01.2016 08:17
Bring Me The Horizon wystąpi na Przystanku Woodstock 2016 Fot. materiały prasowe

Kolejna zagraniczna gwiazda, która zagra koncert w Kostrzynie ujawniona. Na 22. Przystanku Woodstock zagoszczą Brytyjczycy z Sheffield!

Organizatorzy festiwalu ogłosili, że zagranicznymi gwiazdami, które pojawią się na woodstockowej scenie będą między innymi Apocalyptica i Tarja Turunen. Nadszedł czas na kolejną informację dotyczącą festiwalowego line-upu...

Ostatni album Bring Me The Horizon to „That's the Spirit”. Piąty studyjny krążek grupy został wydany 11 września 2015 roku i znajdują się na nim takie kawałki jak „True Friends”, „Throne” czy „Happy Song”. Zespół nagrywał płytę na greckiej wyspie Santorini.

Lider zespołu, Oli Sykes, opowiedział o tym, co kapela chciała przekazać światu, wydając ten krążek...

Jako zespół zawsze musimy walczyć, by przekonać do siebie ludzi. Tym razem ludzi sami chcą usłyszeć, co mamy. Są spragnieni i podekscytowani. Niewiele zespołów znajduje się w tej szczęśliwej sytuacji. Nie chcę, żebyśmy byli kapelą tylko dla metalowców. Chcę pójść o krok dalej i być takim zespołem, który pozostaje wierny swoim korzeniom, a jednocześnie ma wśród fanów miłośników różnych gatunków muzycznych.

Pod koniec grudnia 2015 roku Bring Me The Horizon ogłosił, że połączył siły z firmą Twisted Burger i tym sposobem powstał Bring Me The Burger – wegański hamburger. Potrawa była dostępna przez 4 tygodnie w lokalach The Harley i Riverside Live w Sheffield oraz Vintage Rockbar w Doncaster. Ciekawe czy muzycy pomyśleli o tym, że Woodstockowicze chętnie posilili by się po ich koncercie takim daniem...

Festiwal organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy tym razem nie odbędzie się na przełomie lipca i sierpnia. Termin Przystanku Woodstock uległ przesunięciu i został zaplanowany na 14-16 lipca 2016 roku. W czasie tegorocznej edycji festiwalu na 4 scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z osobistościami świata kultury, polityki i sportu.

Uczestnicy festiwalu będą także mogli brać udział w różnych formach warsztatów artystycznych oraz angażować się w szereg inicjatyw społecznych i obywatelskich.

W czasie Przystanku Woodstock zaprezentują się liczne organizacje pożytku publicznego, realizowana będzie cała gama projektów edukacyjnych oraz sportowych.

Wybieracie się na Woodstock, by zobaczyć koncert Bring Me The Horizon?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.