Bring Me The Horizon zagra w Polsce w 2022. Kiedy i gdzie wystąpi kapela?

11.10.2021 13:01
Bring Me The Horizon Fot. Retna/Photoshot/REPORTER/East News

Rok 2022 zapowiada się ciekawie pod względem dobrych koncertów. Bring Me The Horizon przyjedzie do Polski razem z A Day To Remember. Kogo jeszcze zobaczymy na scenie?

Bring Me The Horizon już niebawem zagra w Polsce. U boku brytyjskiej gwiazdy wystąpią: A Day To Remember, Poorstacy i Lorna Shore. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert i jak można zdobyć bilety na to wydarzenie?

Polecamy

Bring Me The Horizon zagra w Polsce w 2022 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Koncert Bring Me The Horizon w towarzystwie A Day To Remember, Poorstacy i Lorna Shore odbędzie się 18 lutego 2022 roku w Arenie Gliwice. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się już w najbliższą środę - 13 października o godzinie 10:00 na: knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie) oraz ebilet.pl.

Bring Me The Horizon ma za sobą kilkanaście bardzo intensywnych lat scenicznej działalności. Eksperymenty z gatunkami, ciekawe kolaboracje i przede wszystkim ciężka praca okazały się przepisem na światowy i długotrwały sukces Brytyjczyków.

Bring Me The Horizon znają zarówno fani metalu, jak i entuzjaści popu, hip hopu czy elektroniki. Swoją muzyką i emocjonalnymi tekstami grupa przełamuje międzygatunkowe granice i trafia do coraz szerszego grona odbiorców.

U boku Bring Me The Horizon wystąpią: gość specjalny - A Day To Remember z premierowym albumem “You’re Welcome” oraz supporty: Poorstacy, dla którego bedzie to pierwsza wizyta w Polsce i Lorna Shore, promujący EP “…And I Return To Nothingness” z nowym wokalistą Willem Ramosem.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.