16.06.2019 21:54

Brit Floyd wystąpi dwukrotnie w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Brit Floyd zespół, który specjalizuje się w wykonywaniu utworów legendarnego zespołu Pink Floyd, ponownie przyjedzie do Polski. Sprawdźcie, gdzie odbędą się koncerty grupy.

Brit Floyd
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Moda na tribute bandy Pink Floyd trwa w najlepsze, a publiczność stawia się zawsze w komplecie na każde z widowisk.

Po niezwykle udanym show w wykonaniu The Australian Pink Floyd  przyszła pora na kolejnych gigantów coverów Rogersa Watersa i spółki.

Brit Floyd na dwóch koncertach w Polsce

Show Brit Floyd jest powszechnie uważany za największy na świecie hołd dla Pink Floyd. Grupa wiernie odtwarza skalę i blichtr koncertów oryginału, łącząc muzykę z niesamowitym pokazem świateł o wartości kilku milionów dolarów, ogromnym okrągłym ekranem, projekcjami, laserami i teatralnym przepychem.

Tym razem grupa zawita do Polski ze swoją największą i najbardziej ambitną produkcją - celebrującą 40-lecie rockowej opery Pink Floyd “The Wall”. Oczywiście poza autobiograficznym albumem założyciela zespołu Pink Floyd – Rogersa Watersa, podczas show usłyszymy utwory z klasycznych albumów Pink Floyd m.in. "The Dark Side of the Moon", "Wish You Were Here", "Animals" czy "The Division Bell".

Brit Floyd w Krakowie [GALERIA]
Brit Floyd w Krakowie [GALERIA]
Przeczytaj także Brit Floyd w Krakowie [GALERIA]

Wydany w listopadzie 1979 roku, “The Wall” nadal pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów, wpisując się jako jeden z ważniejszych momentów w historii muzyki rockowej.

Brit Floyd w Polsce: Daty, miejsca, bilety

Koncerty odbędą się 13 Listopada 2019 w Centrum Kongresowe ICE Kraków oraz dzień później w Sali Ziemi w Poznaniu.

Bilety w cenie od 120 zł można kupić na stronie organizatora

Przedsprzedaż CITI Handlowy – 13 czerwca od godz. 10:00 do 14 czerwca do godz. 09:00. Sprzedaż regularna startuje w piątek 14 czerwca o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Który z coverbandów Pink Floyd uważasz za najlepszy?

Zobacz również: White Lies zagra koncert w Polsce w 2019. Fani usłyszą piosenki z debiutanckiej płyty

Tagi: Koncerty Pink Floyd