Brit Floyd wystąpi dwukrotnie w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

16.06.2019 21:54
Brit Floyd wystąpi dwukrotnie w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Brit Floyd zespół, który specjalizuje się w wykonywaniu utworów legendarnego zespołu Pink Floyd, ponownie przyjedzie do Polski. Sprawdźcie, gdzie odbędą się koncerty grupy.

Moda na tribute bandy Pink Floyd trwa w najlepsze, a publiczność stawia się zawsze w komplecie na każde z widowisk.

Po niezwykle udanym show w wykonaniu The Australian Pink Floyd  przyszła pora na kolejnych gigantów coverów Rogersa Watersa i spółki.

Brit Floyd na dwóch koncertach w Polsce

Show Brit Floyd jest powszechnie uważany za największy na świecie hołd dla Pink Floyd. Grupa wiernie odtwarza skalę i blichtr koncertów oryginału, łącząc muzykę z niesamowitym pokazem świateł o wartości kilku milionów dolarów, ogromnym okrągłym ekranem, projekcjami, laserami i teatralnym przepychem.

Tym razem grupa zawita do Polski ze swoją największą i najbardziej ambitną produkcją - celebrującą 40-lecie rockowej opery Pink Floyd “The Wall”. Oczywiście poza autobiograficznym albumem założyciela zespołu Pink Floyd – Rogersa Watersa, podczas show usłyszymy utwory z klasycznych albumów Pink Floyd m.in. "The Dark Side of the Moon", "Wish You Were Here", "Animals" czy "The Division Bell".

Przeczytaj także

Wydany w listopadzie 1979 roku, “The Wall” nadal pozostaje jednym z najlepiej sprzedających się albumów wszechczasów, wpisując się jako jeden z ważniejszych momentów w historii muzyki rockowej.

Brit Floyd w Polsce: Daty, miejsca, bilety

Koncerty odbędą się 13 Listopada 2019 w Centrum Kongresowe ICE Kraków oraz dzień później w Sali Ziemi w Poznaniu.

Bilety w cenie od 120 zł można kupić na stronie organizatora

Przedsprzedaż CITI Handlowy – 13 czerwca od godz. 10:00 do 14 czerwca do godz. 09:00. Sprzedaż regularna startuje w piątek 14 czerwca o godz. 10:00 na LiveNation.pl

Zobacz również: White Lies zagra koncert w Polsce w 2019. Fani usłyszą piosenki z debiutanckiej płyty

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.