British Lion i Primal Fear na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Aleksandra Degórska
23.08.2017 11:48
British Lion i Primal Fear na Wacken Open Air 2017 [GALERIA] Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Zobaczcie, jak kapela Steve'a Harrisa zaprezentowała się przed niemiecką publiką. Na festiwalu zagrał również niemiecki zespół Primal Fear.

W dniach 2-5 sierpnia 2017 odbyło się prawdziwe metalowe święto. Wacken Open Air odbywa się corocznie w Wacken w północnych Niemczech. To jeden z najważniejszych metalowych i rockowych festiwali na świecie.

W 2017 roku na jednej ze scen pojawiła się grupa British Lion. Zespół Steve'a Harrisa z Iron Maiden w 2012 roku wydał płytę pod tytułem „British Lion”. Basista nagrał ją z grupą zaprzyjaźnionych muzyków. Na wokalu wsparł go Richard Taylor, a na gitarach zagrali tacy muzycy, jak Grahame Leslie, Barry Fitzgibbon, czy David Hawkins (również klawisze). Na bębnach udzielili się zaś Richard Cook, Ian Roberts oraz Simon Dawson.

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu British Lion na Wacken Open Air 2017:

Natomiast zespół Primal Fear założony przez Ralfa Scheepersa i Mata Sinnera promuje obecnie materiał z płyty zatytułowanej „Rulebreaker”, która ukazała się w 2016 roku.

Obejrzyjcie, jak niemiecka kapela wypadła przed publicznością na festiwalu:

Na Wacken Open Air 2017 zaprezentowały się również takie kapele, jak m.in. Accept, Batushka, Europe, oraz Skyline z Doro, jak również Amon Amarth, Ugly Kid Joe i Flotsam And Jetsam.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.