23.08.2017 11:48

British Lion i Primal Fear na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]

Zobaczcie, jak kapela Steve'a Harrisa zaprezentowała się przed niemiecką publiką. Na festiwalu zagrał również niemiecki zespół Primal Fear.

British Lion i Primal Fear na Wacken Open Air 2017 [GALERIA]
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

W dniach 2-5 sierpnia 2017 odbyło się prawdziwe metalowe święto. Wacken Open Air odbywa się corocznie w Wacken w północnych Niemczech. To jeden z najważniejszych metalowych i rockowych festiwali na świecie.

W 2017 roku na jednej ze scen pojawiła się grupa British Lion. Zespół Steve'a Harrisa z Iron Maiden w 2012 roku wydał płytę pod tytułem „British Lion”. Basista nagrał ją z grupą zaprzyjaźnionych muzyków. Na wokalu wsparł go Richard Taylor, a na gitarach zagrali tacy muzycy, jak Grahame Leslie, Barry Fitzgibbon, czy David Hawkins (również klawisze). Na bębnach udzielili się zaś Richard Cook, Ian Roberts oraz Simon Dawson.

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu British Lion na Wacken Open Air 2017:

Natomiast zespół Primal Fear założony przez Ralfa Scheepersa i Mata Sinnera promuje obecnie materiał z płyty zatytułowanej „Rulebreaker”, która ukazała się w 2016 roku.

Obejrzyjcie, jak niemiecka kapela wypadła przed publicznością na festiwalu:

Na Wacken Open Air 2017 zaprezentowały się również takie kapele, jak m.in. Accept, Batushka, Europe, oraz Skyline z Doro, jak również Amon Amarth, Ugly Kid Joe i Flotsam And Jetsam.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Wacken Open Air