Bryan Adams wystąpi w Polsce w 2018

Maciej Koprowicz
17.10.2017 13:20
Bryan Adams wystąpi w Polsce w 2018 Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER

Kanadyjski wokalista, znany z takich przebojów, jak „(Everything I Do) I Do It For You” i „Summer Of ‘69” zagra 5 maja 2018 w hali Torwar w Warszawie.

Bryan Adams od ponad 30 lat należy do największych gwiazd na muzycznej scenie. Wokalista w swojej twórczości z ogromnym powodzeniem łączy popową przystępność i rockowe brzmienie. Zadebiutował w 1980 roku płytą zatytułowaną po prostu „Bryan Adams”. Największe sukcesy święcił w latach 80. i 90. za sprawą albumów „Cuts Like A Knife”, „Reckless” i „Waking Up The Neighbours”.

Do największych przebojów artysty należą „Summer Of ‘69”,, „Heaven”„(Everything I Do) I Do It For You” (z filmu “Robin Hood, książę złodziei”), „Please Forgive Me” i „All For Love” (ze Stingiem i Rodem Stewartem, z filmu „Trzej muszkieterowie”) . Znajdą się one na najnowszej składance Bryana, „The Ultimate”, która ukaże się 3 listopada 2017 roku.

Kanadyjski wokalista będzie promował wydawnictwo koncertami. Jeden z nich odbędzie się w Polsce. 5 maja 2018 Bryan Adams wystąpi w Warszawie na Torwarze. Bilety dostępne będą wkrótce do nabycia na stronie www.eventim.pl, ceny biletów od 199 zł.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.