17.10.2017 13:20

Bryan Adams wystąpi w Polsce w 2018

Kanadyjski wokalista, znany z takich przebojów, jak „(Everything I Do) I Do It For You” i „Summer Of ‘69” zagra 5 maja 2018 w hali Torwar w Warszawie.

Bryan Adams wystąpi w Polsce w 2018
foto: Gonzales Photo/Avalon/REPORTER

Bryan Adams od ponad 30 lat należy do największych gwiazd na muzycznej scenie. Wokalista w swojej twórczości z ogromnym powodzeniem łączy popową przystępność i rockowe brzmienie. Zadebiutował w 1980 roku płytą zatytułowaną po prostu „Bryan Adams”. Największe sukcesy święcił w latach 80. i 90. za sprawą albumów „Cuts Like A Knife”, „Reckless” i „Waking Up The Neighbours”.

Do największych przebojów artysty należą „Summer Of ‘69”,, „Heaven”„(Everything I Do) I Do It For You” (z filmu “Robin Hood, książę złodziei”), „Please Forgive Me” i „All For Love” (ze Stingiem i Rodem Stewartem, z filmu „Trzej muszkieterowie”) . Znajdą się one na najnowszej składance Bryana, „The Ultimate”, która ukaże się 3 listopada 2017 roku.

Kanadyjski wokalista będzie promował wydawnictwo koncertami. Jeden z nich odbędzie się w Polsce. 5 maja 2018 Bryan Adams wystąpi w Warszawie na Torwarze. Bilety dostępne będą wkrótce do nabycia na stronie www.eventim.pl, ceny biletów od 199 zł.

Maciej Koprowicz
Tagi: Rock News Koncerty Bryan Adams