24.01.2019 10:26

Bryan Adams zagra 2 koncerty w Polsce w 2019

Kanadyjczyk ogłosił trasę koncertową, w ramach której odwiedzi też nasz kraj. Kiedy zobaczymy Bryana Adamsa na koncertach w Polsce?

Bryan Adams
foto: Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Świetna wiadomość dla polskich fanów Bryana Adamsa. Już w czerwcu 2019 wokalista ponownie zawita w naszym kraju, by wystąpić tym razem dwukrotnie: 21 czerwca 2019 w gdańskiej Ergo Arenie oraz 22 czerwca 2019 na Pergoli obok wrocławskiej Hali Stulecia. Koncerty odbędą się w ramach trasy "Shine a light".  

Bryan Adams na 2 koncertach w Polsce w 2019

Artysta będzie promować nową płytę "That’s How Strong Our Love Is", która ukaże się 1 marca 2019. Czternasty studyjny album w dorobku Bryana poprzedza singiel z tytułowym utworem „Shine a Light”, którego współautorem jest Ed Sheeran. Jedną z 12 piosenek zawartych na krążku Adams śpiewa w duecie z Jennifer Lopez, spełniając w ten sposób swoje wieloletnie marzenie.

W trakcie kariery, trwającej od przeszło czterech dekad, sprzedał ponad 65 milionów płyt i dorobił się mnóstwa ponadczasowych hitów, na czele z "(Everything I Do) I Do It For You", "Summer Of ’69" czy śpiewanym w duecie z Rodem Stewartem i Stingiem "All for Love". Żywiołowe koncerty Kanadyjczyka przyciągają rzesze fanów i pokazują, że artysta jest wciąż w świetnej formie, zarówno jako wokalista i gitarzysta, jak i charyzmatyczny lider zespołu, nawiązujący doskonały kontakt z publicznością.

Bryan Adams w Polsce w 2019 - bilety

Wejściówki na czerwcowe koncerty Bryana Adamsa w Gdańsku i we Wrocławiu będą w sprzedaży od godziny 10:00 w poniedziałek, 28 stycznia 2019, za pośrednictwem serwisu eventim.pl.

Aleksandra Degórska
Tagi: Koncerty Bryan Adams