Bullet For My Valentine zagra 2 koncerty w Polsce w 2019 [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Romana Makówka
12.04.2019 17:48
Bullet For My Valentine zagra 2 koncerty w Polsce w 2019 [DATY, MIEJSCA, BILETY] Fot. ; Romana Makówka / Antyradio.pl

Walijscy metalowi giganci odwiedzą nasz kraj ponownie w ramach promocji albumu "Gravity", który ukazał się na rynku w 2018 roku. Bilety na koncerty trafią do sprzedaży 15 kwietnia 2019 roku.

Bullet For My Valentine powróci do Polski jeszcze w tym roku. Dwa koncerty Walijczyków odbędą się 5 sierpnia 2019 we wrocławskim A2 oraz dzień później w krakowskim klubie Kwadrat.

Bullet For My Valentine zagra dwa koncerty w Polsce  

Bullet For My Valentine ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych i jest uznawany za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii. Ostatni album grupy, zatytułowany "Gravity" , trafił do sprzedaży w czerwcu 2018 roku.

Przeczytaj także

Swoją wysoką pozycję na rynku zespół zawdzięcza nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. Bullet For My Valentine niejednokrotnie dzielił scenę z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica. Zespół kilkukrotnie występował również na największych festiwalach na świecie, w tym podczas Wacken Open Air.

Bullet For My Valentine - bilety

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia od 10:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w sobotę, 13 kwietnia o 10.00 i zakończy się w poniedziałek o godz. 9:00

Bullet For My Valentine zagrali w Polsce w 2018 roku jako support Ozzy'ego Osbourne'a na Impact Festival w Krakowie. Na razie nie wiemy, kto wystąpi w roli supportu na letnich koncertach zespołu.

Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.