12.04.2019 17:48

Bullet For My Valentine zagra 2 koncerty w Polsce w 2019 [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Walijscy metalowi giganci odwiedzą nasz kraj ponownie w ramach promocji albumu "Gravity", który ukazał się na rynku w 2018 roku. Bilety na koncerty trafią do sprzedaży 15 kwietnia 2019 roku.

Bullet For My Valentine
foto; Romana Makówka / Antyradio.pl

Bullet For My Valentine powróci do Polski jeszcze w tym roku. Dwa koncerty Walijczyków odbędą się 5 sierpnia 2019 we wrocławskim A2 oraz dzień później w krakowskim klubie Kwadrat.

Bullet For My Valentine zagra dwa koncerty w Polsce  

Bullet For My Valentine ma na swoim koncie sześć albumów studyjnych i jest uznawany za jeden z największych brytyjskich zespołów metalowych w historii. Ostatni album grupy, zatytułowany "Gravity" , trafił do sprzedaży w czerwcu 2018 roku.

Fot. pixabay
Fot. pixabay
Przeczytaj także Koncerty, które odbędą się w Krakowie w 2019 roku

Swoją wysoką pozycję na rynku zespół zawdzięcza nie tylko mediom i rzeszy wiernych fanów. Bullet For My Valentine niejednokrotnie dzielił scenę z takimi ikonami jak Iron Maiden czy Metallica. Zespół kilkukrotnie występował również na największych festiwalach na świecie, w tym podczas Wacken Open Air.

Bullet For My Valentine - bilety

Bilety dostępne będą w ogólnej sprzedaży od poniedziałku, 15 kwietnia od 10:00 na LiveNation.pl.

Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl ruszy w sobotę, 13 kwietnia o 10.00 i zakończy się w poniedziałek o godz. 9:00

Bullet For My Valentine zagrali w Polsce w 2018 roku jako support Ozzy'ego Osbourne'a na Impact Festival w Krakowie. Na razie nie wiemy, kto wystąpi w roli supportu na letnich koncertach zespołu.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Bullet for My Valentine