Bush na jedynym koncercie w Polsce. Znamy nową datę koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

27.04.2022 22:25
Bush na jedynym koncercie w Polsce. Znamy nową datę koncertu [DATA, MIEJSCE, BILETY] Fot. materiały prasowe organizatora

Koncert Bush, który pierwotnie miał odbyć się 9 czerwca 2020 w Warszawie, zostaje przełożony na nowy termin. Brytyjczycy odwiedzą Polskę jeszcze w tym roku.

Pionierzy gatunku post-grunge, Bush, po wielu latach powracają do Polski. Jeden z najpopularniejszych zespołów lat 90., który wylansował takie przeboje jak "Swallowed" czy "Glycerine", przyjadą do Warszawy.

Bush na jedynym koncercie w Polsce

Bush to brytyjska formacja założona przez Gavina Rossdale’a i Nigela Pullsforda w 1992 roku. Nazwa zespołu pochodzi od dzielnicy Londynu, w której mieszkali muzycy – Shepherd’s Bush. Grupa zadebiutowała albumem "Sixteen Stone", który uważany jest za pierwszy album post-grunge’owy w historii. W maju 2019 zespół podzielił się z fanami utworem "Bullet Holes", który został wykorzystany w filmie Jack Wick: Chapter 3 – Parabellum.

Polecamy

 
W czerwcu grupa po raz drugi w swojej historii zawita do Polski. Pionierzy gatunku post-grunge zaprezentują się 7 czerwca 2022 roku w warszawskiej Proximie. Grupa będzie promować swój najnowszy album "The Kingdom" ale podczas koncertu na pewno nie zabraknie rockowych hitów z przełomu wieków, jak i hitów z ostatnich wydawnictw grupy.

Bush na jedynym koncercie w Polsce. Gdzie kupić bilety

Bilety w cenie 159 PLN można kupić za pośrednictwem strony wwww.winiarybookings.pl oraz w Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim i Ebilet.pl

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.