09.08.2018 16:52

Cannibal Corpse zagrał na Wacken Open Air 2018 [GALERIA]

Jeden z najsłynniejszych zespołów deathmetalowych był gwiazdą tegorocznej edycji metalowego święta w Wacken. Zobaczcie zdjęcia z tego wydarzenia.

Cannibal Corpse zagrał na Wacken Open Air 2018 [GALERIA]
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Cannibal Corpse nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi metalu. Zespół działający obecnie w Tampie na Florydzie to jedna z ikon nurtu death metalu, a jego twórczość jest wręcz synonimem muzycznej brutalności.

Granie popularnych „Kanibali” jest tak samo ostre i dosadne, jak okładki ich płyt i tytuły utworów, by wymienić choćby „A Skull Full Of Maggots”, „I Cum Blood” czy „Hammer Smashed Face”. Między innymi te kawałki usłyszeli widzowie na koncercie amerykańskiej grupy w ramach festiwalu Wacken Open Air 2018, w Wacken w niemieckim Szlezwiku-Holsztynie.

Cannibal Corpse pod wodzą wokalisty George’a „Corpsegrindera” Fishera dał na Wacken jak zawsze niesamowite, ekstremalne widowisko. Zespół wystąpił drugiego dnia W:O:A, 3 sierpnia 2018. Zobaczcie fotorelację z koncertu w obiektywie Romany Makówki:

Wacken Open Air 2018 – fotorelacje Antyradio.pl

Wacken Open Air to jeden z największych festiwali metalowych na świecie. W tym roku w dniach 2-4 sierpnia 2018 odbyła się już 29. edycja imprezy. Mamy dla Was relacje foto z występów m.in. Udo Dirkschneidera, Children Of Bodom, Behemotha, Sepultury, Fisha i Epiki.

Wacken Open Air 2019 - kto zagra?

Przyszłoroczna, jubileuszowa, bo 30. edycja Wacken Open Air odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2018. Już wiadomo, że zagrają Sabaton, Demons & Wizards, Airbourne, Within Temptation, Krokus, Dark Funeral, Avatar, Meshuggah, Rose Tattoo, Powerwolf, Parkway Drive.

Maciej Koprowicz
Tagi: Koncerty Cannibal Corpse Romana Makówka Galeria Wacken Open Air