16.06.2018 11:48

Carlos Santana na Tauron Life Festival Oświęcim 2018 [GALERIA]

Legendarny gitarzysta wystąpił 15 czerwca 2018 na TLFO. Zobaczcie zdjęcia z koncertu Carlosa Santany.

Carlos Santana na Tauron Life Festival
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Koncert Santany na TLFO zainaugurował europejską trasę Divination Tour 2018. Carlos Santana przekazał polskiej publiczności ładunek dobrej energii na całe tournée.

Przed tym, jak muzyk wyszedł na scenę pokazano wideo, na którym zobaczyliśmy, jak Santana otrzymuje nagrodę Peacemakera, którą otrzymują od 2017 roku artyści szczególnie przyczyniający się do szerzenia pokojowych idei zbieżnych z przesłaniem TLFO.

Carlos Santana na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Na koncercie TLFO nie zabrakło takich hitów, jak „Corazon Espinado”, „Black Magic Woman” czy „Maria Maria”. Publiczność usłyszała również fragmenty coverów The Rolling Stones „Satisfaction” czy The Police „Roxanne”.

Za jednym z dwóch zestawów perkusyjnych zasiadła legendarna Cindy Blackman, prywatnie żona Carlosa Santany, znana również ze współpracy z Lennym Kravitzem.

Obejrzyjcie zdjęcia z koncertu Santany:

Początki kariery Santany sięgają wczesnych lat 60., a przełomowym momentem okazał się dla niego występ na legendarnym festiwalu Woodstock w 1969 roku, po którym zyskał status gwiazdy rocka.

Europe na Tauron Life Festival Oświęcim 2018

Po dwóch latach od ostatniego koncertu Europe wraca do Polski ze swoimi największymi hitami i zupełnie nowym materiałem. Formacja zagra w sobotę, 16 czerwca 2018.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Carlos Santana