15.07.2018 16:13

Castle Party 2018: gotyckie stylizacje publiczności czwartego dnia festiwalu [GALERIA]

Kolejny dzień Castle Party 2018 przyniósł kolejne wyszukane stylizacje fanów gotyckich brzmień. Jak prezentowali się uczestnicy festiwalu podczas czwartego dnia imprezy?

stylizacje gotyckie Castle Party 2018
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

Castle Party 2018 jak co roku obfituje w energetyczne koncerty, podczas których artyści dzielą się swoją muzyką i zaskakują pomysłowością, jeśli chodzi o show i sceniczny image. Jednak na festiwalu w Bolkowie kreatywne stroje i makijaże można zobaczyć nie tylko na scenie, ale także pod nią. Uczestnicy tegorocznej edycji jak zwykle postarali się o wyszukane kreacje i niecodzienne ozdoby przygotowane specjalnie na tę imprezę. Wczoraj prezentowaliśmy galerię gotyckich stylizacji z trzeciego dnia Castle Party, dziś pora na kolejną porcję fotografii. 

Gotyckie stylizacje na Castle Party 2018 - 4. dzień festiwalu

Jak przystało na prawdziwych gothów, uczestnicy znów przyodziali się głównie w czerń, czerwień i fiolet. Czwartego dnia dało się też dostrzec jeszcze więcej mocnych, mrocznych makijaży. Kto zrobił na nas największe wrażenie jeśli chodzi o gotycką stylizację? Zobaczcie galerię z 4. dnia festiwalu:

Castle Party 2018 rozpoczęło się 11 lipca 2018 tradycyjnie na terenie bolkowskiego zamku. W trakcie 25. edycji mogliśmy już zobaczyć i usłyszeć m.in. koncert Leśnego Licha na otwarcie sceny na zamkumakabryczne show zespołu Agonoize, wzruszający występ Made in Poland oraz świetne widowisko grupy Gothminister.  W programie Castle Party 2018 znaleźli się także: The Eden House, Theatre of Hate, The House of Usher, Project Pitchfork, Department, Grausame Tochter, Traitrs, Faun, Tyske Ludder, Escape with Romeo oraz zespół Samael.

Castle Party to jeden z największych dark festiwali w Europie, który od 25 lat przyciąga miłośników mrocznego elektro, industrialu, neo-folku, gothic rocka i metalu oraz innych gotyckich brzmień. Podczas tegorocznej edycji na zamek w Bolkowie ponownie zjechali się goci z Czech, Niemiec, Rosji, Wielkiej Brytanii, Francji, a nawet Australii. Finał Castle Party 2018 odbędzie się 15 lipca 2018.

Natalia Hluzow
Tagi: Koncerty Castle Party Romana Makówka Galeria