18.07.2018 15:09

Castle Party 2018: gotyckie stylizacje uczestników ostatniego dnia festiwalu [GALERIA]

Zobaczcie najciekawsze gotyckie stroje uczestników Castle Party 2018 w Bolkowie.

Castle Party - gotyckie stylizacje festiwalowiczów
foto: Romana Makówka / Antyradio.pl

Castle Party to jeden z największych w Europie festiwali muzyki w klimacie rocka gotyckiego. Uczestnicy prześcigają się w swoich strojach, w końcu gotycka impreza wręcz wymaga tego, żeby się odpowiednio ubrać i festiwalowicze bardzo chętnie pokazywali swoje wyszukane, gotyckie kreacje.

Dominuje oczywiście czarny strój, chociaż typowymi gotyckimi kolorami są również biel i fiolet, czasem czerwień, zieleń i róż. Fani tego gatunku muzycznego prezentują wymyślne fryzury i zdobi również twarze dziwnymi makijażami. Sporo gotów nawiązuje do mody z czasów największej popularności powieści gotyckiej, czyli XVIII i XIX wieku.

Zobaczcie, jakie stroje prezentowali fani ostatniego dnia imprezy Castle Party 2018:

Castle Party 2018

Impreza odbyła się w dniach 11-15 lipca 2018 na terenie bolkowskiego zamku. Na gotyckim festiwalu uczestnicy mieli okazję zobaczyć m.in. występ grupy Samael, koncert Leśnego Licha na otwarcie sceny na zamku, makabryczne show Agonoize, jak również wzruszający występ Made in Poland czy świetne widowisko grupy Gothminister. Uczestnicy festiwalu zobaczyli również występ supergrupy ex-gitarzysty Acid Drinkers, Department oraz sado-maso w wykonaniu Grausame Töchter.

Zobaczcie również, jakie gotyckie stylizacje zaprezentowali uczestnicy Castle Party podczas tegorocznej edycji imprezy.

Romana Makówka
Tagi: Koncerty Romana Makówka Galeria Castle Party